Бажаю завжди відчувати свою корисність рідним, відчувати турботу і підтримку з боку сім’ї, усвідомлювати власну значущість у сфері трудової діяльності і завжди з посмішкою зустрічати життєві перешкоди.

Люба моя! Бажаю затишку в домі, теплоти, воістину жіночої мудрості і терпіння, спокою на душі і радості на обличчі. Здоров’я тобі, твоїм рідним і дорогим тобі людям. Душевного комфорту, гармонії з собою і світом, щастя в кожному дні! Зі святом тебе!

Дорога, вітаємо з твоїм світлим святом! Нехай ангел оберігає від негод і вказує лише вдалу дорогу, а Господь нагородить енергією та ентузіазмом. Бажаємо сотні благородних і добрих справ, від яких душа наповниться теплим сонячним світлом!

Бажаю, щоб посмішка постійно висвітлювала особа, на очах блищали сльозинки лише від радісних і щасливих миттєвостей, думки завжди крутилися лише навколо приємних новин, здоров’я ніколи не підводило.

Вітаю тебе з днем народження, мадам! Завжди залишайся такою карколомною, щоб мужики все в штабелі укладалися! Але нехай обов’язково буде той самий, з яким ти будеш почувати себе імператрицею!

У День народження бажаю, щоб ваші очі іскрилися від щастя, губи всім дарували усмішку, а серце шалено калатало від емоцій. Нехай кожне добре слово для вас перетвориться раптом у безцінний діамант, а побажання здоров’я стане непотрібною формальністю.

Якщо озирнутися назад, то найяскравішими і світлими подіями будуть спогади про наших дати та ювілеї, проведених серед найдорожчих людей. Бажаю вам, щоб таких зустрічей було дуже багато. Нехай кожен День народження робить вас ще цікавіше і цікавіше.

Хочеться привітати таку прекрасну жінку з днем народження! Нехай твій життєвий шлях освітлює сонце, а улюблені люди завжди знаходяться поруч. Даруй людям всю твою ніжність і тепло. Зі святом!

Нарешті настав твій знаменний день – твій день народження. У цей день хочеться побажати тільки найкращого. Бажаю бути такою ж красивою, як зараз, любити і бути коханою своїм чоловіком, потопати в любові і захоплюватися один одним. Загалом бажаю справжнього жіночого щастя.

Бажаємо, щоб щастя було надмірним і тривалим, удача стала частою гостею, хвороби проходили легко і без наслідків, гроші постійно збільшувалися і приводили своїх іноземних друзів, а любов завжди залишалася в будинку.