З тих пір, як ми зустрілися, всі мої думки зайняті тільки тобою. Ніжність і любов до тебе переповнюють мене. Хочеться говорити тільки про тебе, писати про тебе вірші, складати пісні. Спасибі за твою усмішку, за твою любов! Нехай любов з нами залишиться назавжди!

Справжнє щастя для мене настає тоді, коли ти поруч. Для мене ти як повітря, без якого просто нереально прожити, ти – моя мрія, воплотившаяся в реальність. Моя любов до тебе назавжди і всупереч всім на зло вона сильніше з кожним днем. Люблю тебе.

Найчастіше любов приходить до молодим і юним – і на все життя. А ми довго шукали один одного і зустрілися на середині шляху. Наша любов – це нагорода за зроблені у минулому помилки. І тому ми ще дбайливіше будемо зберігати наші почуття один до одного. Хай багаття нашої любові яскраво горить довгі роки!

Сонце стало світити спекотніше, зірки – яскравіше, струмки дзвенять дзвінкіше з тієї хвилини, коли ми познайомилися. У мене відчуття, що Земля стала крутитися в іншу сторону з моменту нашої зустрічі. Я кохаю тебе до безтями. Сподіваюся, що моє почуття взаємно. Нехай ми будемо тими двома половинками, які знайшли один одного!

Любов, яку я відчуваю до тебе, не має меж, як Всесвіт заповнена сяючими зірками, як галактика, але найбільше вона схожа на Землю — адже вона єдина!

Без тебе Земля здавалося б просто порожній, непривітній точкою у Всесвіті, але з тобою вона стає справжнім Едемом!

Я люблю тебе — дотики, від яких кидає в тремтіння; погляд, від якого біжать мурашки по шкірі і підкошуються ноги; голос, який змушує мене тремтіти настільки, що іноді я не розумію сенс сказаного. Твої слова… В них стільки ніжності, ласки, тепла, що мої щоки починають палати, стає жарко в грудях і у всьому тілі. Обожнюю тебе!

Автор: Наталія Кулдошина

Я дивлюся в твої світлі очі і бачу в них віддзеркалення нашого майбутнього. Бачу затишний будиночок з зеленим садом, бачу наших діток, весело хохочущих неподалік і відчуваю тепло, що зігріває нашу сім’ю. Я люблю тебе і хочу присвятити своє життя тільки тобі!

Думаю, що саме про нашу любов пишуть вірші, складають пісні, створюють фільми. Дякую долі за нашу випадкову невипадкову зустріч. Почуття любові до тебе допомагає мені щомиті, щогодини творити, працювати. Моя душа співає цілий день в передчутті вечора! Вірю, що моє почуття взаємно, і ніщо не розлучить нас.

Шекспір і Пушкін оспівували любов чудовими віршами. І хоч я не можу відобразити почуття до тебе у пісні чи картині, знай, що лише для тебе в моїй душі прокидається і поезія, і музика. Любов до тебе підносить мене і надихає на прекрасні думки і вчинки.