Ти для чоловіка найближча людина, так що побажаю як для нього. Нехай твої цілі з кожним днем стають ближче, моментів з життя побільше веселих і яскравих, богатирського здоров’я, удачі вселенських масштабів! З Днем народження тебе, дорогий, просто будь щасливий.

Улюблений братик мого ненаглядного чоловіка! Вітаю з Днем Народження. Бажаю цілий віз здоров’я, як у спортсмена, кілька туго перетягнутих пачок зелених папірців із зображенням Франкліна і вінець щастя в твій дім. Успіхів, радості і море енергії!

Дорогий братик мого чоловіка і мій друг! З Днем Народження! Не старей душею, будь таким же веселим і добродушним чоловіком. Світла і теплого затишку в твоєму домі. Нехай життя заграє новими фарбами, світло увіллється в душу і зігріє її. Цілую і міцно обіймаю!

Я рада, що у мого коханого є така чудова підтримка в твоєму обличчі! Здорово, що ваші відносини по-справжньому братські! Нехай вони будуть вічні! І хай у тебе вічно буде привід для гарного настрою — і не тільки в день народження! Бажаємо собі бачити тебе кожен день щасливим!

Як відомо, дівер – це головна двері до серця чоловіка! Тому, дорогий брат сонця мого життя, вітаю тебе з Днем народження! Ульотне тобі настрою, здоров’я на 5+, капітального капіталу і просто – величезного щастя!

Дорогий дівер! Вітаю тебе з Днем народження. З тобою ми поріднилися і я дуже від цього щаслива. Так нехай життя твоє буде розвиватися неймовірно круто, часом безбашенно. Потонемо в море задоволень! І пам’ятай — життя гра, а ти її сценарист!

Веселий і бешкетний мужик ти, дівер! Так що лови відповідне вітання: нехай здоров’я буде міцним як піратський ром, в гарматі нехай не буде холостих патронів, а удача нехай ніколи не повертається до тебе п’ятою точкою. З Днем народження!

Нехай життя твоє осяється свіжими фарбами нових пригод, реготом веселих попутників і втіленням рішучих ідей. Щоб кожен день був не схожий на інший, наповни його добрими, чистими справами і цікавими зустрічами. З Днем народження, милий дівер!