Дорогою дядько, з Днем народження! Бажаю ентузіазму, радості і натхнення, отримувати задоволення від життя. Нехай переслідує тебе удача, а від успіху і виконаних бажань відбою не буде. Тільки перемог та підкорення вершин, сонячних днів і щасливих емоцій!

Дядько, ти знаєш про мене так багато, як ніхто. Тобі можу довірити найпотаємніше. Так нехай же наших секретів стає все більше і нехай життя поповнюється захоплюючими пригодами, а ми будемо в цьому допомагати один одному. З Днюхой тебе, дорогий!

Бажаю, дядько, щоб на твоїй голові волосся були такі ж густе і шовковисте, як на твоїй кролячій шапці. Нехай твоя тачка буде прокачаної, а дім твій нагадує резиденцію короля. А коли мої побажання збудуться, ми повернемо Поттеру його паличку.

Рідний мій улюблений дядечко, з Днем Народження! Нехай життя дарує світлі емоції, робота не напружує своїми проблемами, а сім’я огортає своєю ласкою і турботою. Нехай мужність продовжує фарбувати твою натуру, а характер — підкреслювати тебе як героя!

Бути дядьком — це важлива робота, яку ти виконуєш краще всіх! Нехай все інше в житті у тебе виходить так само добре!

З днем народження, улюблений дядько! Ти для мене завжди зразок мудрості, криниця рад. До тебе, рідній людині, з вдячністю я сьогодні звертаюся і з побажанням здоров’я, гармонії і процвітання! За напруженими трудовими буднями обов’язково виділяй час на відпочинок і сім’ю!

Людини самих чесних правил вітаю з Днем народження! Мати такого дядька краще, ніж круту яхту або нафтову вишку, тому що ти непотоплюваний і не вичерпуємося. Будь здоровий, як бізон, веселий, як Юрій Гальцев і щасливий, як зірвав джек-пот!