Папуля, любимо тебе сильно і хочемо побажати міцного здоров’я, яке з роками буде виключно поліпшуватися, спокою, яке з кожним днем буде все більш стійким і не втрачати ніколи присутності духу.

Хочемо побажати тобі, татусю, розсудливості – завжди оцінюй ситуацію об’єктивно і розумно, нічого не поспішай робити, попередньо не подумавши, залишайся таким же справедливим і неупередженим керівником.

Тато, вітаю з відзначенням чергової дати і бажаю досягти своєї мети у житті, щоб можна було їхати відпочивати зі спокійною душею, нехай всі кругом говорять що захочуть, а ти живи в своє задоволення, але з розумом.

З днем святковим і веселим, з сонячним днем народження! Тато, ти незмінний мій друг. Легкості тобі на службі, з любов’ю посміхається нехай серце і будуть частіше наші довірливі посиденьки з розмовами за чаєм до темна.

Папуличка, я завжди відчувала твою підтримку і користувалася твоїми порадами, залишайся завжди таким розважливим, чуйним, не набридливим, добрим, по-можливості здоровим і щасливим людиною.

Дякую тобі, татусю, що ти завжди був поруч. Нехай твоє життя буде наповнене яскравими фарбами, щасливими враженнями, радісними подіями, несподіваними зустрічами і добрими емоціями.

У нашого тата руки самі добрі, очі самі усмішливі! В дитинстві ми зі сміхом каталися на його шиї! З днем народження, дорогий наш! Нехай доля збирає нас разом, щоб відчувати спорідненість душ і сердець.

Ти для мене приклад: вірності слову, честі, витримки і наполегливості. Сьогодні твоє свято, твій день! Папа, хай горять вогнем очі, обіймає улюблена сім’я, свічки на іменинному торті палають і виконують потаємні мрії.

Рідний наш папа, ми тебе дуже цінуємо, особливо за те, що ти ніколи не повчав, а підказував як знайти вихід із ситуації, що виникла, не кричав, а розповідав тихим тоном, не ображав, а захищав і дбав. З Днем народження!

Тато, потіш нас ще довгі роки своєю присутністю в нашому житті, а ми обіцяємо не забувати про тебе, повідомляти приємні і радісні новини, піклуватися про тебе, часто відвідувати, цікавитися твоїми справами.