Тітонька моя, сестра мого тата! Щиро вітаю тебе з днем народження! Всі самі добрі побажання нехай звучать для тебе сьогодні! Сподіваюся, що у тебе веселий і святковий настрій! Нехай у тебе завжди все буде добре, нехай все йде, як треба! А всі твої заповітні бажання нехай здійсняться! Пам’ятай, що ти заслуговуєш тільки найкращого!

Дорога моя тітонька! У твій день народження хочу побажати тобі виконання все, про що мріє твоє серце. Нехай життя буде наповнене весняним цвітінням і літнім теплом, завжди тебе оточує аура любові і ніжності, поруч будуть рідні люди і вірні друзі, а всі проблеми вирішуються самі!

Тітка! Ти рідна сестра мого тата і близька людина для мене. Від душі вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі дуже міцного здоров’я, адже це найголовніше. Бажаю тобі успіхів у праці, щоб робота приносила радість і добрі плоди. І бажаю тобі оптимістичного погляду на життя, добрих думок і відмінного настрою! Ну, і всього потрошку, як водиться. Люблю тебе!

Кохана, мила і чудова тітка! Як чудово, що у батька є така славна і добра сестра! Нехай в твій день народження весела, святкова, різнобарвна хвиля підніме тебе над монотонними буднями, закрутить і понесе в океан радості і щастя!