Хлопці! Ви справжнісіньке диво! Начебто дві різні людини, але скільки всього у вас спільного… Ось і день народження один на двох. Від душі вітаю вас з ним! Бажаю вам всього самого найкращого! Будьте здорові, щасливі, завжди в чудовому настрої, і нехай все у вас складається вдало! Неодмінно будьте дружні, брат за брата, самі знаєте — і при цьому не втрачайте кожен своєї індивідуальності. З днем народження!

З днем народження вас, товариші близнюки! Оскільки вас двоє, то нехай все хороше прибуває до вас в подвійному розмірі: здоров’я, радість, оптимізм, успіх, бадьорість, життєлюбність, веселощі… Нехай всі ваші бажання обов’язково збуваються! Залишайтеся завжди такими дружними і чудовими братами, і нехай у вас все буде чудово, весело і цікаво!

Вам дано велике щастя мати брата і друга в одній особі. Створюйте один для одного веселі моменти, будьте своєрідною надійною опорою один одному в кожній дрібниці і вам стане легше долати труднощі, ви досягнете того, що не дано більшості.

Багато чудес на світі, і одна з них — ви! Це таке щастя — святкувати один День народження на двох! Нехай будете ви, немов сонце і місяць, наче небо і зірки, нерозлучні, і завжди поспішаєте на допомогу один одному, де б ви не були! Любові і нових чудес!

Яке щастя – дивитися один на одного і бачити себе! Від усієї душі рада, що ви є в моєму житті! Спасибі Всесвіту, що вирішила подарувати вам життя! Бажаю завжди бути один одному опорою. Благополуччя вам, яскравою любові, радості, успіхів у всіх добрих справах!