Сьогодні день народження у нашого славного богатиря. І ми бажаємо йому від всього серця бути сміливим, здоровим та спритним. Нехай твоє життя буде світлим і веселим, радісним, сповненим приємних несподіванок. Будь здоровий і щасливий!

Сьогодні вітаємо з Днем народження нашого пустотливого хлопчиська, нашу радість, нашу гордість! Пронеси свою чарівність і безпосередність через роки, ставши справжнім, мудрим, міцним і сильним чоловіком. І нехай все, що ти хочеш, неодмінно збудеться!

Майбутній захисник, космонавт або льотчик! Нехай дитинство грає і шумить, а юність мчить на крилах. Про доросле життя ще не варто хвилюватися, тому рости безтурботно, живи цікаво і по-дитячому серйозно. З Днем Народження, бешкетник, будь здоров!

Бажаю завжди проявляти допитливість, не розлучаючись з пустощами і вигадкою, прагнути до самостійності, проявляти своє вміння, ставати розумнішими день від дня. Нехай у веселих і завзятих іграх розвиваються навички, які стануть в нагоді тобі в житті.

Сердечно вітаю з Днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було сповнене цікавими зустрічами і знайомствами, яскравими днями, свіжими ідеями і неймовірними мріями. Нехай кожен день буде щасливим, радісним і світлим. Не засмучуйся через дрібниці і пам’ятай, що тебе люблять!

З Днем Народження, малюк! Твій життєвий шлях ще дуже малий, але ти вже багато чого зміг навчитися! Бажаю тобі рости міцним здоровим чоловіком, захищати маму, бабусю і проявляти себе як джентльмен. Добре вчись і радуй старших!

Якщо в День народження бажаю тобі здійснення бажань, то тут два варіанти — або школа згорить, або літо не закінчиться. Якщо побажаю радості, то або лопнеш від сміху, або школа все ж згорить. Тому я бажаю тобі хорошого настрою від мого привітання.

Дорогий наш хлопчик! З днем народження тебе вітаємо серцево. Рости чесним, добрим, здоровим. Вчися протистояти злу. Не роби нехороших і неправильних вчинків. Прислухайся до близьким, тим, хто любить тебе людям. Читай хороші книги, дружи з відданими, розумними і цікавими людьми. Ну а ми будемо завжди поруч.

Нехай твоє око буде остер, як у орла, рука тверда, як сталь, а вірні друзі, будуть готові за тебе перенести образи і несправедливість. Не плутай доброту з бесхарактерностью і лють з відвагою. Нехай разом з тобою росте удача і честь. З Днем народження!

Обіймаючи твої маленькі плечі заглядаючи в найчистіші і довірливі оченята на світі, я хочу, щоб ніколи зло і обман не накрили твою дитячу душу. Нехай близькі тебе завжди підтримують, дорожать тобою і пишаються своїми перемогами. З Днем народження!