Сестра! Вітаю тебе з днем народження! Побажань для тебе сьогодні різних багато, а я побажаю тобі насамперед щастя — саме такого, яким його бачиш ти. Нехай всі твої прагнення виправдаються, а будь-які мрії з легкістю здійсняться! Нехай удача стане твоїм другим ім’ям, а поруч завжди будуть вірні і близькі люди! І пам’ятай, що я дуже дорожу тобою, та для мене ти — рідна, а «зведена» — це просто слово. Будь щаслива, сестричка!

Сестричка! Ти мій рідний чудовий чоловічок, хоч і звешся зведеної. І сьогодні я від усього серця хочу привітати тебе з днем народження! Нехай для тебе звучать найтепліші слова і красиві компліменти! Будь щаслива, частіше посміхайся і з оптимізмом дивіться в майбутнє, і тоді воно обов’язково піднесе тобі безліч приємних сюрпризів! Люблю тебе і цілую!

Мила моя сестра! Так-так, саме сестра. Коли життя звела нас, ми стали зведеними. І нехай спочатку ми ставилися один до одного насторожено, але зараз ти мені стала справжньою сестрою. Прийми найтепліші поздоровлення з днем народження і найкращі побажання. Удачі у всіх починаннях і продовження вже розпочатих справ, цікавих зустрічей і подій, не хворіти і не страждати. Люблю тебе!

Дорогий і рідний мій чоловік! Щиро дякую тобі за те, що ти змогла стати для мене справжньою сестрою! Хай здоров’я, любов, радість, удача будуть твоїми вірними супутниками і нехай добрі дива супроводжують тебе все життя! З Днем народження!