Шановні і дорогі вихователі, спасибі вам величезне за вашу працю і турботу, за розуміння, доброту та вашу любов, за прекрасне виховання, цікаві заняття та позитивні емоції. Щастя вам, дорогі, добробуту, поваги і великих успіхів.

Дорогий наш, рідний, вихователь! Як же нам з Вами пощастило! Ви так добре ставитеся до наших дітей. Ви самі розумієте, що Ви — їхня друга сім’я, а дитячий садок — другий дім. Коли ми, батьки, йдемо на роботу, ми наводимо їх до Вас в надії, що з Вами вони зможуть доотримати ті ласку, турботу і любов, які ми не встигаємо їм давати. І судячи з захоплених розповідей дітей, Вам це вдається. Ми дуже раді мати такого дивного, чуйного, доброго вихователя, який не тільки дивиться за дітьми, але і допомагає їм не відчувати себе самотніми і покинутими, скинутыми куди-небудь, щоб не заважати. Адже діти все розуміють. Але з Вами вони стають іншими. Вони відчувають, що можуть Вам довіряти і що Ви їх справжній друг. Ми і мріяти не могли, що наші діти будуть повертатися з дитячого саду такими щасливими! Дякую, що допомагаєте нам! У Вас це чудово виходить!

Спасибі за Ваші щоденні посмішки і позитивний настрій, відповідальне ставлення до роботи і чуйну турботу про діточок, дивне прагнення охопити всіх вихованців теплотою душі і забезпечити затишну атмосферу в дитячому садку!

Спасибі вам, дорогий наш вихователь за доброту, праця, терпіння. Спасибі, що виховували наших дітей, як своїх. Дарували їм теплоту і ласку. Багато чому їх навчили. Бажаємо легкої роботи, любові, здоров’я і завжди бути в гарному настрої.

Спасибі, наш чудовий вихователь! Нам, як батькам, дуже приємно, що такий світлий, добрий і дивовижний людина займається нашими дітьми. Ви подаєте їм приклад, навчайте їх, допомагаєте їм і робите це просто на ВІДМІННО! Ми говоримо вам величезне СПАСИБІ і дуже пишаємося вами!

Дорога, /Ім’я По Батькові/! Завдяки Вашим зусиллям наші маленькі люди стають гідними людьми. І поки вони у ваших дбайливих і надійних руках — ми спокійні. Ви для наших дітей друга МАМА і нам з вами дуже пощастило! Спасибі за те, що Ви є!

Дорогий наш вихователь! Хочемо подякувати вам за активну участь у вихованні наших дітей! Від усієї душі дякуємо за теплоту, любов і турботу, що даруєте нашим дітям! Спасибі за відчуття безпеки і спокою за хлопців, що даруєте нам, батькам!

Шановний вихователь, дякуємо вам за турботу і навчання! Ми вдячні вам за те, що ви виростили усвідомлених людей. Ви внесли величезний внесок у формування гідної особистості. Дякуємо за вашу щиру доброту, розуміння і залізне терпіння!