Я помилився! Погарячкував і тільки тепер розумію, як я був неправий. Я думав, ти така, як всі, а ти виявилася іншою — незвичайною! Я не вірю, що ти не приймеш моїх вибачень — твоє ніжне серце буде мучитися, дивлячись на мої страждання. Прости мене!

Дівчинка моя кохана! Я дуже винен перед тобою. Я обіцяю тобі, що це ніколи більше не повториться. Обіцяю робити все, щоб ти була щаслива. Щоб завжди посміхалася, раділа. Прости мене, будь ласка. Я дуже сильно тебе люблю!

Мила моя, я знаю, як сильно тебе образив і мені дуже — дуже соромно за це. Я хотів бути для тебе опорою і захистом — і несподівано для самого себе сам виявився тим, від кого хотів тебе захистити. Прости мене, моя мила, я тобі обіцяю, що більше ніколи тебе не ображу!

Кохана моя! Я постійно думаю про тебе, як про єдину найчарівнішій дівчині, подарованої мені долею. Кожен день без тебе це суворе випробування. Мені не вистачає спілкування з тобою. Прости мене, люба моя, за те, що ненавмисно образив тебе. Адже я цього зовсім не хотів. Я люблю тебе. Прошу тебе забути свою образу. Давай зробимо кроки примирення назустріч один одному і збережемо нашу справжню любов.

Люба моя, квіточка ненаглядний! Я дуже шкодую, що ненавмисно засмутив тебе, прости мене, це сталося внаслідок непередбаченої ситуації, зрозумій мене, будь ласка! Не знаю, як загладити свою провину перед тобою, сподіваюся лише на твоє добре серце. Ти найкраща, щира і прекрасна дівчина, поверни мені свою дружбу, і ще раз — вибач мене!

Любов моя, моє сонечко! Я готовий стати на коліна і посипати голову попелом заради одного твого ніжного погляду. Я готовий дістати скарби з дна моря або зірку з неба заради однієї твоєї світлої посмішки. Не дай дорозі мого життя перетвориться на стежку самотності і смутку, прости мене.

Я знайду тисячу вибачень, щоб ти пробачила мене. Тисячу слів, лайки та сердечок. І цей смішний ведмедик обіймає тебе. Прости мене, добре?