З днем народження тебе, брате! Дай Бог тобі всього найкращого, всього самого доброго і світлого! Найголовніше — здоров’я, а решта додасться. Щастя тобі, радості, гармонії і тепла в душі! Нехай твої думки будуть тільки про хороше! А ангел-хранитель нехай завжди буде поруч і вбереже від будь-яких бід і втрат!

Двоюрідний брат, кращий друг! Вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі твердо вірити в свої сили, завжди досягати поставлених цілей і бути на висоті! Нехай все, за що б ти не брався, увінчається успіхом! Залишайся завжди таким цілеспрямованим і бадьорим оптимістом! А всі мрії хай скоріше втілюються в реальність! І нехай все у тебе буде відмінно!

Двоюрідний брат! Ти мій рідний! І сьогодні я щиро вітаю тебе з днем народження! Нехай у тебе в житті буде величезне щастя! Нехай кожен день дарує радість, приємні пригоди і позитивні емоції, які створять чудові спогади! Бажаю тобі радіти кожному прожитому дню! А всі твої мрії хай неодмінно збудуться!

Прийми від усієї душі з щирою любов’ю від своєї сестри привітання з днем народження! Я тебе все життя вважаю рідним братом, своєю підтримкою і опорою. Дякую тобі за допомогу у моїх справах. Бажаю тобі теплого сімейного вогнища, золотого здоров’я на довгі роки, нових успішних польотів у роботі!

Яке щастя, що у мене є такий чудовий двоюрідний брат! Прийми найніжніші вітання в день твого народження. Нехай у всьому і завжди тебе супроводжує успіх. Друзі підтримують, улюблені надихають, колеги цінують. Ангел-хранитель м’яко веде по життю, захищає і оберігає від бід і негараздів.

Мій улюблений двоюрідний братик, вітаю! Бажаю, щоб вдача ніколи не відверталася від тебе, любов не вислизала, щастя всміхалось, а невдачі і проблеми боялися, як чорт ладану. Радості, душевного спокою і людського тепла. З Днем Народження!

Прийми від усієї душі, дорогий братику, вітання з чудовим днем! Залишайся завжди таким, яким я тебе знаю, — стійким до життєвих негараздів, красивим та добрим душею, успішним у роботі. Бажаю зустріти ту єдину, яка з радістю піде з тобою по життєвому шляху! Сибірського здоров’я, удачі, всіх благ!

Братюня мій дорогий! З днюхой тебе! Нехай девізом у твоєму житті стануть слова Карлсона: «Я самий чудовий чоловік у світі!». І хай ці слова, як метелики до нектару, злітаються самі солодкі дівчата Землі! Одна з них нехай буде феєю з чарівною паличкою – щоб все, що забажаєш хорошого, у тебе виповнилося!

Брат дорогою, з днем народження тебе! Нехай кожен день тобі «так і пре, так і пре!». І мерседес в гараж, і гроші в портфель, і дівчата гарні, і настрій офігенно! Але, щоб халява швидко не пішла, трохи зусиль і сам приклади! Здоров’я бережи!