Улюблена моя хрещена! Прийми з вдячністю в серці в цей святковий день мої вітання і дозволь висловити любов до тебе! Спасибі за підтримку у важкі хвилини життя, спасибі за те, що вмієш від усієї душі радіти моїм успіхам. Я завжди відчуваю твою турботу про мене і нескінченно вдячна долі за те, що у мене є друга мама. Здоров’я тобі і благополуччя!

Дорога і шанована хрещена! Прийми мої щирі вітання з Днем матері! Ти дуже важлива людина в моєму житті і займаєш важливе місце в моєму серці. Дуже хочеться, щоб ти завжди залишалася щасливою, здоровою, життєрадісною та добросердій! Нехай негаразди обходять стороною, оберігає ангел-охоронець!

Дорога хресна! Хочу сердечно привітати тебе з Днем матері! Бажаю здоров’я тобі і твоїм рідним, побільше радісних і щасливих днів, невичерпного натхнення і яскравою мрії! Хай тебе оберігає ангел-хранитель, а в домі завжди панує добро та затишок!

Дорога Хресна! Добре, що є таке свято — День Матері, і так, ти — моя друга мама. Але я щасливий тим, що ти — саме МОЯ хрещена. Жити і знати, що поруч такий прекрасний, розумний, добрий і надійний чоловік, як ти, — це така удача. Вітаю тебе. Радості і світла тобі. Бережи Господь тебе!

Хрещена, в День матері бажаю, щоб ти ніколи не хворіла, щоб не знала печалі і смутку, побільше любові і успіхів у роботі. Прийми мої щирі побажання від усього серця, ти ж знаєш, що краще хрещеною для мене на світі не знайти, ти для мене друга мама!

Хресна дорога! З Днем матері тебе. Змушена зізнатися, що ти мені навіть ближче, ніж моя рідна мама. Тобі можу я повністю довіритися, і саме до твоїх порад прислухаюся. Вітаю з Днем Матері. Спасибі тобі за доброту твою безмірну і розуміння. Бережи Господь тебе, рідна.

Моя кохана, дорога хресна! Я завжди розумів твої вірні, потрібні, своєчасні поради та зворушливу турботу про мене. В День матері бажаю тобі міцного здоров’я, жити довго і без печалі, в достатку, благополуччя, кожен день, радіючи життю.

Нехай моя улюблена хрещена мама завжди буде щаслива і задоволена своїм життям! Мені не потрібна ніяка фея, адже у мене є ти!

Хрещена, ти як завжди неповторна і прекрасна, залишайся такою ж веселою і доброю завжди. В День матері бажаю тобі від душі: не хворіти, не сумувати, а я буду частіше в гості заходити. Нехай все збудеться, що ти загадала, адже хто як не ти гідна самого кращого!