Нехай гілочки верби принесуть у твій дім достаток і затишок! Нехай у Вербну Неділю напередодні Страсного тижня в твоєму серці запанує спокій в очікуванні світлого свята Великодня! Нехай близькі завжди будуть поруч, і між вами панує взаєморозуміння і любов!

Верба, як символ безсмертя, нехай біди і смуток прожене геть.

Бог подарує силу, мудрість і щедрість серця. Нехай посмішка осяює своїм світлом душу.

Храми причепурилися, зустрічають Вербна неділя! Нехай душа ваша радіє, знаючи, що життя її вічна. Небеса вбережуть від заздрості і лих ваших улюблених.

Нехай у це світле свято освячені пухнасті вербні гілочки прикрасять Ваш будинок, і він наповниться теплом, радістю і щастям! Нехай Ваша душа завжди цвіте, а в серці панує весна! Нехай Бог благословить Ваше життя! З Вербною Неділею!

Вітаю з Вербною Неділею! Нехай молоді пагони верби стануть захисниками твого будинку від негараздів. А думки і вчинки будуть чистими і світлими, як легкий весняний вітерець.

Нехай у Вербну Неділю Господь оберігає Ваших близьких від негоди, а щастя, радість і удача завжди йдуть поруч і допомагають у досягненні задуманого.

Зі святим Вербною Неділею! Нехай терпко пахнуть пухнасті гілки вербички нагадають тобі про урочистому ході Христа в Єрусалим, подарують сили, терпіння і добрі надії в останній тиждень Великого Посту! Нехай Господь почує всі твої молитви!

Бажаю, нехай гілочка верби принесе в домівку віру в чудеса, щоб здійснилися найзаповітніші і нереальні бажання, здавалися до сир пір дуже далекими.

В хвилюванні і трепеті вітаю! Прийшло Вербна неділя! Та прибуде з вами сила божа, віра, як у найкращий помічник, веде по життю з посмішкою. Нехай ангел-охоронець не підведе і не залишить в скрутну хвилину, охороняє ваше щастя!

Нехай Господнє благословення зійде на Вашу родину у Вербну Неділю і буде охороняти близьких і рідних людей від необдуманих і помилкових дій.

Нехай Вербну Неділю пройде як суцільне свято, а всі наступні дні в році повторюють його і підвищують рівень везіння і взаєморозуміння в сім’ї.

Гілочка верби у ваших руках зустрічає Спасителя душ людських. Нехай він захистить від чорних думок і ворогів. За ваше щастя нехай воює військо його!

Вітаю з Вербною Неділею. Нехай не тільки сьогодні, а й завжди, кожен день життя, на душі буде світло, тепло, легко і радісно. І нехай збуваються найзаповітніші мрії, і все складається тільки самим найкращим чином.

Нехай разом з гілочкою верби у Вашому домі оселиться везіння, а рідні люди перестануть хворіти і будуть під надійним захистом свого ангела-хоронителя.