Синочку, любий! Унікального людини подарувала я Всесвіту! Нехай цікавою і без ямок-купин буде дорога твого життя. Яка б погода не була, в твоєму серці хай завжди сяє сонце і заряджає твоє життя оптимізмом, бадьорістю, успіхом! Бажаю друзів – постійних, гаманця – толстого, здоров’я міцного, кохання – єдиною!

Синочку, любий мій дитина! Вітаю тебе з Днем народження! Ти подарував і продовжуєш дарувати мені стільки радості. Дякую тобі за розуміння, підтримку, допомогу. Залишайся таким же розумним, добрим, щедрим і будь щасливий. Ти цього вартий!

Дорогий синочок! В день іменин бажаю бути здоровим, сміливим і мужнім. Ніколи не збиватися з правильного життєвого шляху, домагатися важливих цілей і значних успіхів, жити щасливо, в достатку і любові. Нехай доброта оточує тебе, і ангел береже від біди.

Синку, ось і ти став на рік старшим, а значить ще розумнішими, мудрішими і кмітливіший. Я хочу, щоб все, чого ти досяг і все, чого навчився, лише преумножалось, і нехай удосконалюються всі твої вміння. Ти — молодчинка, дуже тебе люблю і пишаюся тобою!

Милий мій син! У День народження бажаю, щоб поруч з тобою людина, що буде любити, надихати і окрилювати тебе. Бажаю завжди мати міцне плече і підтримку своїх рідних, друзів і близьких. Впевнено йди до своїх цілей і обов’язково досягати їх з надзвичайною легкістю!

Синуля! З днем народження! Всього класного, смачного, карколомного, цікавого, дивного, чудового і корисного! Щоб ти ухахатывался, насолоджувався і дивувався! Щоб завжди тобі було добре! І тільки на користь!

У моїх спогадах стільки зворушливих картин твого дитинства, в моєму серці величезна любов, яка росла і розвивалася разом з тобою! Коли ти приходиш до мене, я бачу дорослого, мужнього, розумного, цілеспрямованого чоловіка! Твої честь і гідність, незалежність та надійність — моя гордість! Нехай життя твоє завжди буде наповнене змістом і любов’ю! З Днем народження, рідний!

Синочку, рідний! З Днем народження! Насилу дотягуюся, щоб поцілувати тебе в цей день, але все одно ти для мене, як і раніше малюк. Для нас можеш залишатися малюком і далі. Для друзів ж будь справжнім. А для однієї єдиної стань самим улюбленим і бажаним. Ну і без надмірностей різних нехороших.

Дорогий, улюблений і найкращий син! Вітаю від щирого серця і душі тебе з Днем народження! Бажаю тобі бути щасливим у житті, щасливим і успішним! Нехай поруч з тобою буде близький і дорогий чоловік, який стане любити тебе, поважати і цінувати все життя!