З великим задоволенням вітаю тебе з добрим весняним святом Навруза. Сердечно, від усієї душі бажаю добробуту, щастя, взаєморозуміння в твоєму домі. Нехай завжди буде щедрий стіл з хорошими смачними стравами, радість і сміх надовго оселяться у твоїй родині. Бажаю, щоб постійно добро і любов оточувало тебе і тільки добрі і вірні друзі! Щоб не було неприємностей на твоєму шляху. Відмінної богатирського здоров’я тобі на довгі роки, удачі і багато радісних подій! Хай береже тебе Аллах.

Вітаємо з весняним, теплим і радісним святом! Нехай цей рік буде вдалим і щедрим, хай в сім’ї буде затишок і спокій, нехай життя буде такою солодкою, як святковий сумаляк, а будинок завжди опромінюють світлом святкові свічки!

Сердечно вітаю тебе з святом Навруз, з настанням нової весни і тепла. Нехай твоє свято Новруз буде щасливим, а рік буде щедрим і без нещасть, і буде таким же солодким, як домашні солодощі на святковому столі!

Нехай це чудове свято пробудження і початку нового річного циклу розбудить тебе теплі і світлі почуття! Нехай доля, як сонечко зігріє тебе щасливими передчуттями, нехай життя твоє цвіте, як весняний сад і приносить плоди удачі!

Вітаю з Наврузом! Нехай з цього дня твоє життя зміниться. У неї прийде якомога більше хороших, добрих і чуйних людей. Всі проблеми будуть вирішуватися по клацанню пальця. Нехай твоє життя перетвориться в яскраву казку, в який ти граєш головну роль.