День весілля — особливий день, який запам’ятовується на все життя. Хочу побажати якомога більше любові та взаєморозуміння, тому що без цих двох факторів побудувати міцну сім’ю не вийде. Нехай ваші діти будуть здоровими, щасливими і красивими їх прекрасні батьки.

Вітаю вас з найважливішим і чудовою подією у житті — з вашої весіллям! Ви сама прекрасна пара на світі, ви створені один для одного! Щиро, від усієї душі зичу вам безмежної любові, безмежного сімейного щастя, взаємоповаги, щоб спільне життя було довгим і казково красивою була наповнена яскравими успіхами та звершеннями. Хай ніжність і турбота постійно оточують вас. Нехай буде затишок, достаток і багато щасливих дітей у вашому домі!

Дорогі мої, хочу від усієї душі привітати з народженням нового осередку суспільства! Бажаю вам ніколи не сваритися, допомагати і розуміти один одного, адже розуміння і взаємовиручка — це головне в сім’ї. У вас все вийде! Здоров’я вам і вашим милим діткам.

Дорогі наречені! З весіллям! Бажаємо прожити у любові й злагоді багато-багато років! Не дозволяйте ні людям, ні обставинам зруйнувати ваш шлюб! Нехай кожен спільно прожитий день гріє душу, приносить радість і тепло!

Дорогі молодята! Ви така красіва пара, так схожі на пару лебедів, що на очі навертаються сльози. Так будьте ж завжди цією гарною парою, схожих на благородних птахів не тільки грацією, а також міцною любов’ю і непохитною відданістю.

Сьогодні справді важливий, великий і хвилюючий день, який увійде в історію, як день народження такої чудової родини! Пам’ятайте, що в житті буває всяке, і я бажаю вам дивитися на всі негаразди з посмішкою, сприймаючи їх як невід’ємний досвід!

Вітаю Вас із створенням нової сім’ї. Нехай цей, один із самих щасливих днів, відкладеться в пам’яті назавжди. Тримайтеся один одного в найбільш радісні та сумні моменти життя. Пройдіть рука об руку цей довгий, з крутими поворотами, шлях. Любові Вам!

Дорогі молодята! У вас сьогодні найрадісніший день у житті — з цього моменту ви підете по життю разом, міцно тримаючись за руки, в усьому підтримуючи один одного. Щастя вам! І ніколи не випускайте з своєї руки долоню своєї другої половинки!

З днем весілля сердечно вітаємо! Живіть дружно, мирно, у всьому і завжди підтримуючи один одного. Нехай ваше життя нагадує яскраву веселку після теплого, літнього дощику. Хай ніжність, пристрасть і турбота будуть з обох сторін!

Сьогодні чудовий день, день народження вашої нової сім’ї! Дорогі молодята, будьте щасливі і красиві завжди так само, як і сьогодні. Любіть один одного, цінуйте, шкодуйте і будьте опорою один для одного і в радості, і в горі! Гірко!