Дорогі батьки, від усієї душі хочу подякувати вас, подякувати за все! Спасибі за те, що подарували мені життя і щасливе дитинство, за те, що виховали мене такою, яка я є! Я дякую вам за вашу любов і турботу, за ласку й доброту, за те, що завжди в мене вірили і підтримували. Я щаслива, що в цей урочистий весільний день ви зі мною поруч. Ви самі чудові батьки, я вас дуже люблю!

Я хочу подякувати самих дбайливих, терплячих і добродушних батьків на світі за всю подаровану мені любов і теплоту, за радісне, безтурботне дитинство. Дорогі мої тато і мама, нескінченне спасибі вам за вашу підтримку, мудрість і гідне виховання!

Спасибі головним людям у житті. Вони — друзі, помічники вчителя. Подарувавши життя — навчили робити перші кроки. Змайструвавши крила — подарували Небо. Вони напряли нитки, з яких будемо ткати килим нашої долі. Візерунок на ньому буде красивим як любов, яскравим як щастя і неповторним як доля. Спасибі Вам, батьки.

Хочу сказати спасибі моїм дорогоцінним батькам за їх розуміння у всьому. Вони завжди поруч, що б не трапилося, завжди підтримають. Дякуємо за ваш затишний будинок, за теплоту, за щасливе і безтурботне дитинство.

За строгість і поблажливість, за виховання і любов, за прийняття і розуміння — спасибі за все, що ви зробили!

Дорогі наші батьки, спасибі вам за те, що ви є. Нам дуже пощастило перебувати поруч з вами в такий хвилюючий день. Ви завжди були і будете ангелами-охоронцями для нас. Будьте завжди щасливі бачачи нашу величезну любов. Ми вас дуже любимо.

Ми знаємо, які б грози і вітри не дули в нашу сторону, ми завжди знайдемо надійне укриття, теплоту і розуміння ваших ніжних сердець, улюблені батьки. Нехай наша любов і увагу щодня підтримує вас і наповнює багатим змістом життя.