У день Прощеної Неділі бажаю забути всі образи і щиро прошу вибачення. Полегшите душу і серце. Бажаю, щоб у вашій родині панував спокій, затишок і гармонія. Люди часто завдають болю один одному, але не варто таїти образу, треба навчитися прощати, чого я вам і бажаю.

В цей світлий святковий день Прощеної Неділі хочу від усієї душі попросити прощення за всі різкі слова, непорозуміння та образи. Нехай сьогодні у вашому серці воцарит спокій і безтурботність, вас наповнить узгодженість зі світом, собою і оточуючими людьми.

Дорогі мої друзі, у це світле неділі я хочу попросити вас про одне, що ви мене простили, давайте разом радіти прекрасному світі і жити в гармонії і любові.

Можливо я образив когось своїм грубим словом або вчинком, був не уважний і грубий, вибачте мене за те, що деколи це відбувається з моєї вини. Миру і добра всім, радості і добра.

Вміння прощати і просити пробачення притаманне справжньому християнину. Так нехай же в цей чудовий день воно буде з тобою! З Прощеною Неділею!

У цей день люди просять один у одного прощення за злі справи, за неприємні слово, за чорні думки. Прости і ти мене. Нехай напередодні великого свята твоя душа залишається чистою, усмішка щира, прагнення правильними. З Прощеним Неділею!

У це світле Неділю прошу великодушно простити мене за заподіяні мною образи, завдані з наміром чи ненавмисно, в процесі спору або мимохідь, і нехай Ваша душа здійметься до небес від щастя досконалої милості, а моя — наповниться спокоєм!

Життя чудова без гріхів! Пропоную сьогодні пробачити всі образи і нанесені мимоволі душевні рани! І відразу виростуть крила за спиною, і всі життєві задачки вирішаться легко і просто! Бажаю скинути з плечей тягар образ. Хай навкруги панують мир і радість буття!

Настав час всіх прощати, прости і ти мене, нехорошої людини. Дай шанс стати краще: де-то добрішими, в чомусь чуйнішими, чомусь приємніше. З Прощеним Неділею! Тепла твоїй душі, затишку твого дому, достатку та злагоди твоїй родині.

Прости мене в такий день і я відпускаю тобі гріхи! Сподіваюся, ми з тобою отгрешили своє, і попереду нас чекає щасливе життя, повне радості і взаємної поваги! Нехай птахи співають на честь такого дня дзвінко! Хай сонце зі своєї висоти пишається нами!

Прости мене, як квітка прощає того, хто його зірвав. Прости мене, як сонце прощає місяць, за те, що вони ніколи не зустрінуться не небосхилі. Прости мене, чудової краси раковина прощає море, за те, що вона опинилася на березі. І я тебе прощаю. З Прощеною Неділею.

Навчіться робити перші кроки назустріч один одному, навчитеся миритися і прощати. Будьте милосердні до оточуючих і обмірковуйте свої слова і вчинки.