Дорога тітонько! Вітаючи тебе з твоїм днем, хочу побажати тобі завжди залишатися веселою, красивою, милою, неймовірно чарівною і привабливою! Ти — для мене приклад і зразок. Ти завжди можеш на мене покластися і звернутися за допомогою!

Мені хотілося б потрапити в твоє дитинство і стати тобі подругою. Я б грала в твої іграшки і знала всі таємниці. І нехай нас розділяють роки, але ти мені так близька. Не жалій на себе грошей і часу, не відмовляй у маленьких радощах. З Днем народження, тітка!

Мила, рідна тітка, з Днем Народження! Добра і миру, сонця і тепла, теплих емоцій та супутню поруч удачу. Здоров’я як у спортсменки Олімпійських Ігор і велике сховище з грошима, як у Скруджа Макдака! Люблю, цілую і бажаю всього найкращого!

Тітонька моя, давай тряхнем сьогодні старовиною. Адже сьогоднішня подія не можна переоцінити — твій День народження. Я тебе вітаю і бажаю просто померти від щастя і реготу. І нехай це стан не покидає тебе не тільки сьогодні, а й завжди.

Дорога тітка! Вітаю з Днем народження та початком відліку нового року твоєму житті! Бажаю Теплих днів і Важкого гаманця, здорової свободи від Терапевтів та інших лікарів, а ще – ТЯпнуть цілий віз щастя!

Мила моя, дорога, улюблена тітка! У день народження бажаю величезного щастя, добробуту, хороших сімейних відносин. Дякую тобі за любов і підтримку у важкі хвилини, за потрібні поради, за радість, яку ти мені дарувала. Нехай твій життєвий шлях буде успішним і цікавим.

Дорога моя улюблена тітка! Сердечно бажаю тобі в день народження успіхів, удачі, здоров’я, щастя в сімейному житті. Щоб тебе оточували любов’ю, турботою і увагою.

Дорога моя тітонька! У твій день народження хочу побажати тобі виконання все, про що мріє твоє серце. Нехай життя буде наповнене весняним цвітінням і літнім теплом, завжди тебе оточує аура любові і ніжності, поруч будуть рідні люди і вірні друзі, а всі проблеми вирішуються самі!

Кохана, мила і чудова тітка! Як чудово, що у батька є така славна і добра сестра! Нехай в твій день народження весела, святкова, різнобарвна хвиля підніме тебе над монотонними буднями, закрутить і понесе в океан радості і щастя!

Днем Народження, люба моя тітка! Нехай твоє життя осяває справжня і ніжна любов, щира дружба і тепло близьких людей! Здоров’я тобі, щастя й удачі, побільше позитивних та яскравих моментів. Залишайся завжди такою ж усміхненою і життєрадісною!