Сердечно вітаю з Днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було сповнене цікавими зустрічами і знайомствами, яскравими днями, свіжими ідеями і неймовірними мріями. Нехай кожен день буде щасливим, радісним і світлим. Не засмучуйся через дрібниці і пам’ятай, що тебе люблять!

Якщо в День народження бажаю тобі здійснення бажань, то тут два варіанти — або школа згорить, або літо не закінчиться. Якщо побажаю радості, то або лопнеш від сміху, або школа все ж згорить. Тому я бажаю тобі хорошого настрою від мого привітання.

Вітаю тебе з Днем народження. Хочу побажати тобі залишатися завжди таким же крутим реальним пацаном, яким тебе всі знають. І нехай дівчата від тебе всі зійдуть з розуму, а віддані і вірні друзі завжди будуть поруч! І нехай в житті все буде офігенно!

Бажаю тобі бути хоробрим і відданим, як справжній лицар, ввічливим і вихованих, як справжній джентльмен, і вірити в силу пригод, як справжній пірат!

Нехай у тебе буде відмінний апетит — справжній Супермен повинен бути сильним! Нехай у тебе завжди будуть хороші оцінки — справжній Бетмен повинен бути розумним! І нехай у тебе завжди буде добре серце — як у справжнього Спайдермена!

Сьогодні вітаємо з Днем народження нашого пустотливого хлопчиська, нашу радість, нашу гордість! Пронеси свою чарівність і безпосередність через роки, ставши справжнім, мудрим, міцним і сильним чоловіком. І нехай все, що ти хочеш, неодмінно збудеться!

З Днем Народження, малюк! Твій життєвий шлях ще дуже малий, але ти вже багато чого зміг навчитися! Бажаю тобі рости міцним здоровим чоловіком, захищати маму, бабусю і проявляти себе як джентльмен. Добре вчись і радуй старших!

Обіймаючи твої маленькі плечі заглядаючи в найчистіші і довірливі оченята на світі, я хочу, щоб ніколи зло і обман не накрили твою дитячу душу. Нехай близькі тебе завжди підтримують, дорожать тобою і пишаються своїми перемогами. З Днем народження!

Сьогодні день народження у нашого славного богатиря. І ми бажаємо йому від всього серця бути сміливим, здоровим та спритним. Нехай твоє життя буде світлим і веселим, радісним, сповненим приємних несподіванок. Будь здоровий і щасливий!

Нехай твоє око буде остер, як у орла, рука тверда, як сталь, а вірні друзі, будуть готові за тебе перенести образи і несправедливість. Не плутай доброту з бесхарактерностью і лють з відвагою. Нехай разом з тобою росте удача і честь. З Днем народження!