Люба моя! Ти мені дорога, по-справжньому. Я люблю тебе, адже з тобою пов’язано найкраще, цікаве і добре в моєму житті. Ти — таємниця для мене, і весь мій світ. Якщо я тебе чимось ненароком зачепив або образив, не тримай на мене зла. Людині властиво помилятися. Але не сумнівайся в моїх щирих почуттях ніколи. Я — тільки твій. І я гордий і щасливий цим.

Сонечко моє, зайченя! Люблю тебе міцно-міцно! Так хочеться завжди бути поряд, щоб оберігати і захищати тебе і від дощу, і від проблем. Ти — самий дорогоцінний подарунок мені від життя. Хочу робити тебе щасливим кожен день, кожну мить.

Люба моя, мила жіночка! Я шалено радий, що доля прихильно подарувала мені тебе, таку небайдужу ніжну турботливу. Чим довше ми разом, тим більше я люблю тебе. Ти зробила моє життя надзвичайно щасливою, наповнила її особливим змістом, величезною радістю. Нехай наше щастя буде нескінченним.

Мила моя дружина, сама-сама красива, ніжна, мудра, світла! Я так тебе люблю. Мені важливий кожну мить, проведену з тобою, моя улюблена. Я ціную кожну хвилину з тобою. Просто будь поруч, а я буду дуже старатися, щоб тобі було спокійно, радісно і приємно зі мною.

Коли ти викрадала моє серце, я знав, що це назавжди. З тих пір нічого не змінилося — хіба що я став любити тебе ще сильніше!

Моє серце було віддано тобі багато років тому — і я ніколи не хотів забрати його назад, адже його тримають найніжніші руки в світі!

Найпрекрасніша жінка на світі заслуговує щирих почуттів — і я кладу їх до її ніг!