Бажаю вам чудових, творчих, успішних буднів і яскравих, незабутніх свят! Нехай прийдуть нові сили, всі мрії та проекти втіляться в життя, прийде час радісних змін і незабутніх зустрічей!

Нехай кожен день дарує виконання хоча б одного маленького бажання і приносить лише приємні сюрпризи! Нехай у домі панує тепло і затишок, а душа наспівує тільки радісні мелодії! Благополуччя і віри в свої сили, в світле майбутнє!

Не хворіти, не старіти! Гарнішати, молодіти! Не страждати, не бурчати! Жити в радості і згоді кожен день!

Бажаю, щоб кожен день приносив радість, щоб очі іскрилися від щастя, щоб у родині був мир і злагода, а на душі нехай завжди чуються відзвуки співу птахів! Нехай у серці горить маленький вогник надії і величезне полум’я любові!

Всього самого найкращого! Натхнення, радості, гарного настрою! Нехай удача стане незмінним супутником, а добрий ангел вірним охоронцем!

Нехай твої очі продовжують світитися щастям, а серце буде готове прийняти всі радощі, подаровані світом!

Бажаю тобі ніколи не сумувати і не сумувати! Нехай життя буде сповнене усмішками, радістю і сміхом! І нехай все складається лише самим сприятливим чином, і так, як краще для тебе!

Нехай життя завжди виблискує кожною своєю межею, сльози течуть тільки від радості, а енергія уподібнюється весняному фонтану!

Бажаю тільки зльоту, ніяких падінь, бажаю тільки успіху, ніяких розчарувань, нехай буде благополуччя, ніколи не приходить нещастя, хай везіння супроводжує завжди, а невдачі йдуть стороною.

В цей день ми хочемо побажати, щоб вогонь у Ваших очах ніколи не згасав, а життєва енергія, якою Ви заражаєте всіх навколо била нестримним ключем. Хай Ваша усмішка осяває Світ, немов ранковий світанок, а в серці живе радість.