Бажаю тобі ніколи не сумувати і не сумувати! Нехай життя буде сповнене усмішками, радістю і сміхом! І нехай все складається лише самим сприятливим чином, і так, як краще для тебе!

Нехай щаслива зірка освітлює шлях завжди. Хай не підводить здоров’я, не остигає любов, не зраджує дружба. Вірте в себе, рухайтеся вперед, досягнення цілей. Відпочивайте, не втомлюйтеся мріяти і вірити в найкраще. Достатку вашому будинку. Вітаємо!

Бажаю, щоб кожен день приносив радість, щоб очі іскрилися від щастя, щоб у родині був мир і злагода, а на душі нехай завжди чуються відзвуки співу птахів! Нехай у серці горить маленький вогник надії і величезне полум’я любові!

Нехай кожен день дарує виконання хоча б одного маленького бажання і приносить лише приємні сюрпризи! Нехай у домі панує тепло і затишок, а душа наспівує тільки радісні мелодії! Благополуччя і віри в свої сили, в світле майбутнє!

Бажаю, щоб полотно твоєму житті легко стелилось під ноги і було вкрите яскравими прекрасними візерунками. Нехай візерунки минулого дарують тобі приємні спогади, візерунки цього рясніють щасливими фарбами, а візерунки майбутнього ваблять райдужними надіями!

Вітаю Вас із чудовим, світлим і прекрасним днем! Нехай в душі завжди панують любов і гармонія, нехай здійснюються всі Ваші надії та сподівання. Нехай кожен день буде легким і приємним. Щастя Вам, безмежного, повного, справжнього! Спасибі за те, що Ви є!

Хай доля твоя складеться неймовірно прекрасним чином — так щоб і тебе здивувало, наскільки тобі щастить! Нехай твої успіхи принесуть спокій на душі, багато яскравих наслідків у вигляді багатства, можливостей, здійснених мрій! І хай буде в твоєму житті багато людей, які того порадіють!

Ми робимо непросту роботу, з якої легко забути про все інше. Тому я хочу побажати, щоб ви ніколи не забували про важливих людей і свої захоплення!

Не хворій, не старей, гарною, молодей! Встигай, дивуй, восхищай, розквітай!

Вітаю тебе з цим прекрасним святом. Хочу тобі побажати ніколи не впадати у відчай, не сумувати і не здаватися. Завжди май чітку мету і йди до неї, не дивлячись ні на які перешкоди і труднощі. Май силу волі, а головне мрію! І звичайно, бажаю щастя!