Дорогий онук, вчора ти був ще малюком, а сьогодні вже – справжній чоловік. Бути чоловіком нелегко, але приємно. Головне, знайти не курну роботу з регулярними грошовими опадами у вигляді премій, красиву дружину із золотою ложкою, але без пилки, бочку здоров’я і пару-трійку вірних друзів. Вірю, в тебе все вийде. З 23 лютого!

Улюблений онук! З святом тебе 23 Лютого! Завжди будь бадьорим духом і гідним Захисником Вітчизни! Нехай Світ зігріє твою душу і тобі ніколи не доведеться воювати! Бажаю тобі довгого, щасливого життя під сонячним небокраєм, а, міцної дружби та поваги!

Мій коханий, любий онучку, вітаю тебе з чудовим 23 Лютого! Від душі щиро бажаю, щоб ти ріс міцним, здоровим і ставав справжнім сміливим, відважним чоловіком, здатним захистити своїх близьких і Батьківщину. Нехай твоє корисне захоплення спортом допоможе тобі навчитися перемагати і долати будь-які труднощі. Нехай будуть великі перспективи розвитку твоїх здібностей. Успішної тобі життя!

Дорогий внучок! Ти ще маленький, але теж чоловік і виростеш захисником нашої Батьківщини, тому я, твій дідусь, вітаю тебе з Великим Святом — Днем Захисника Вітчизни. Рости сильним і здоровим, справжнім чоловіком.

Дорогий онук! Вітаю тебе з Днем Захисника Вітчизни, адже в майбутньому, коли підростеш, ти станеш на його захист, будеш служити солдатом. Поки ти малий, але ти — чоловік і це твій святковий день. Будь як і твій дід сильним і стійким, справжнім чоловіком.