Вітаю мою милу, добру, розумну і красиву невістку з 8 Березня. Будь такою ж прекрасною все життя. Тобі не потрібно змінюватися. Продовжуй і далі приносити в дім мого сина любов, тепло, турботу і доброту. Ще раз зі святом тебе, сонечко.

Вітаю з Міжнародним жіночим днем улюблену невістку. Нехай в твоїх очах завжди горить вогонь, посмішка не сходить з обличчя, проблеми обходять стороною, а успіх супроводжує у всіх справах і починаннях. Даруй моєму синові любов і далі, я впевнена, що вона ніколи не зів’яне.

Кохана, коли ти прийшла в наш дім, ми придбали дочка. У день свята весни і ніжності бажаємо тобі простого жіночого щастя. Нехай чоловік буде для тебе захистом і опорою, діти радують і окриляють, колеги поважають, рідні та близькі підтримують. З 8 Березня!

Невестушка моя! Я тебе люблю, як доньку, і в день 8 Березня бажаю тобі красою змагатися з весною! Я завжди буду твоєю союзником, щоб ти ні хвилинки не пошкодувала, що обрала мого сина! Нехай сам березень залюбуется тобою і подарує ніжний букет первоцвітів!

Дорога донечка, будь завжди гарна і свіжа, як весняна квітка. Нехай дзеркало відображає богиню, шафа ломиться від нарядів, а гаманець – від грошей. Забудь про цукрі й шоколаді з-за солодких поцілунків. Живи, гори, люби. З 8 Березня!

Дорога невестушка! Вітаю тебе з весняним святом жінок! Ніхто не знає так добре мого сина, як ми з тобою! Дівчинка моя, давай, застосовуючи жіночу мудрість і хитрість, зліпимо з нього ідеального чоловіка і сина! Будь королевою, прекрасною і доброї!