Для вас сьогодні звучать вітання зі святом мужності, витримки й патріотизму — з Днем захисника Вітчизни! Бажаємо, щоб ці якості зміцнювалися в вашому житті! А також — міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму і всього того, що так важливо в житті! Нехай здійсняться всі ваші мрії, а приємні моменти не перестають з’являтися і радувати!

Від усієї душі прийміть теплі вітання з чудовим святом 23 лютого! А також — найщиріші побажання здоров’я, довгих років життя, мирного неба над головою, завзятості, наполегливості, залізної волі! Бажаємо вірити в себе і завжди добиватися поставлених цілей! Успіхів вам у всьому! Нехай збудуться всі ваші мрії!

Вітаю вас з Днем захисника Вітчизни! Нехай здоров’я ніколи вас не підводить, а якщо в житті будуть якісь труднощі, то нехай вони ніколи не змінять вашу стійкість і віру в себе! Завжди з оптимізмом досягайте поставлених завдань! Нехай все у вас складається вдало! І, звичайно, в душі хай живуть найкращі почуття, і все буде добре!

Ви вселяєте нам спокій і гордість за вашу мужність. За вас, любі наші захисники Вітчизни. Прийміть від нас найкращі привітання, любов і турботу.

Улюблені Чоловіки, зі святом благородства, мужності, сили, відваги, честі. Дякуємо вам за мирне життя і впевненість у настанні завтрашнього дня.

23 лютого – святкування існування справжніх чоловіків, здатних забезпечити близьким і рідним спокійне, безтурботне, а головне, безпечне життя.

Вітаємо з Днем Захисника, хочемо побажати, щоб завжди було кого оберігати, знаходилися сили на захист і щоб Вас завжди гідно шанували і цінували.

Хотілося б привітати всіх справжніх мужиків зі святом, Днем захисника Батьківщини і побажати їм здоров’я, сміливості, розуму, вогню в очах і тепла в серці.