Брат! Вітаю тебе з днем народження! Нехай між нами немає кровного споріднення, це не заважає мені вважати тебе по-справжньому рідним братом і близьким людиною. І сьогодні я бажаю тобі всього найкращого. Завжди залишайся таким життєрадісним, веселим і чудовою людиною! Нехай твоє життя буде переповнена щастям, а все, чого ти хочеш, неодмінно здійсниться в кращому вигляді!

З днем народження тебе, зведений братик! Для мене ти завжди будеш рідним і найкращим! І сьогодні я бажаю тобі всіх благ, тому що ти заслуговуєш їх, як ніхто! Будь здоровий, веселий, ніколи не здаватися і завжди добивайся поставлених завдань! Нехай у тебе буде багато вірних друзів і позитивних моментів! Щастя тобі, кохання, удачі і всього найкращого!

Прийми від усієї душі з щирою любов’ю від своєї сестри привітання з днем народження! Я тебе все життя вважаю рідним братом, своєю підтримкою і опорою. Дякую тобі за допомогу у моїх справах. Бажаю тобі теплого сімейного вогнища, золотого здоров’я на довгі роки, нових успішних польотів у роботі!

Брат дорогою, з днем народження тебе! Нехай кожен день тобі «так і пре, так і пре!». І мерседес в гараж, і гроші в портфель, і дівчата гарні, і настрій офігенно! Але, щоб халява швидко не пішла, трохи зусиль і сам приклади! Здоров’я бережи!

Прийми від усієї душі, дорогий братику, вітання з чудовим днем! Залишайся завжди таким, яким я тебе знаю, — стійким до життєвих негараздів, красивим та добрим душею, успішним у роботі. Бажаю зустріти ту єдину, яка з радістю піде з тобою по життєвому шляху! Сибірського здоров’я, удачі, всіх благ!

Дорогий брате! Сьогодні відмінний привід, щоб згадати, за яких обставин ми з тобою звела життя. Вважаю ці обставини по-справжньому щасливими, бо вони дали мені брата — прекрасної людини, який став мені дуже близьким і все розуміє. З днем народження! Нехай у тебе все буде добре і навіть краще.

Улюбленого брата вітаю зі значущим днем – днем народження! Незаперечна цінність в житті – сім’я. І нехай у нас на двох один тато, я завжди тебе вважаю рідним. Давай не втрачати один одного у вирі життя. Завжди будемо підтримкою і опорою один для одного. Бажаю тобі бути сильним і стійким, успішним і благополучним людиною!

З днем народження тебе, брате! Дай Бог тобі всього найкращого, всього самого доброго і світлого! Найголовніше — здоров’я, а решта додасться. Щастя тобі, радості, гармонії і тепла в душі! Нехай твої думки будуть тільки про хороше! А ангел-хранитель нехай завжди буде поруч і вбереже від будь-яких бід і втрат!

Брат, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі: нехай Бог дасть тобі все, що потрібно для щастя в житті. Нехай він завжди допомагає тобі, захищає від негараздів, направляє на вірний шлях, так і просто дарує душевний спокій і рівновагу. Головне — вір: і в Бога, і сам у себе, тоді все в житті складеться вдало. Думай завжди тільки про хороше — і воно неодмінно притягнеться в твоє життя!