Хвиля летить у всіх напрямках і дарує масу позитивних емоцій. Так нехай сьогодні і тобі по радіо щось гарне і добре прилетить! Сідлай цю хвилю, щоб життя стало веселішим, енергійніше і додалося драйву і вражень. З Днем радіо, ми з тобою на одній хвилі.

Із чудовим Днем радіо! Від усієї душі бажаю знаходити сприятливу хвилю. Слухати важливі новини, хорошу улюблену музику, яка покращує настрій, самопочуття і створює прекрасну радісну атмосферу навіть при рутинній роботі. Нехай радіо веселить кожен день.

Працювати на радіо — означає дарувати людям лампову радість, на яку не здатні ні телебачення, ні інтернет. Нехай у твоєму житті завжди буде місце для цієї радості!

Вітаючи з Днем радіо, хочу задатися питанням: як можна прожити без радіомовлення хоч день? Як дізнатися погоду, як проводити час в пробках? Ну звичайно ж, тільки під улюблені радіохвилі. Нехай у кожного вони свої, але вже такі рідні і улюблені!

Радіо трансляція, радіо мовлення, як же всім нам подобається призов на нараду. Побіжимо підстрибом на виклики до начальства, і навіть до ректора, і навіть до мавпі, що в цирку по доріжках вчений ходила за ручку з диригентом. Від усієї душі бажаю щастя і успіхів, будь завжди задоволений, працівник «радіо цеху».

Вітаю з Днем радіо усіх, хто пов’язаний із цією сферою. І не важливо, чи працюєте ви на радіо або просто любите, налаштувавши улюблену звичну хвилю, зануритися в цей світ мовлення. Всіх всіх з святом. Радіо — приголомшливе винахід людства. Ура!