Згадуючи той день, коли вперше тебе побачила, точно можу сказати, що це була та сама любов з першого погляду. Мене як струмом вдарило. Милий мій, золотий, прекрасний! Ти — моя найбільша удача в житті. Люблю тебе сильно-сильно!

Справжній захисник, завжди готовий підтримати і допомогти, ці слова любові і найщиріші визнання — для тебе. Ти — моє серце!

Рідний мій, неправда, що почуття з часом згасають. Пожежа любові стає рівним зігріваючим полум’ям, що дає тепло, затишок та спокій, — сімейним вогнищем. Коханий, я дякую долі за те, що засинаю в обіймах з тобою і прокидаюся від твого поцілунку!

Автор: Наталія Кулдошина

Чоловік мій дорогий, прекрасний, найкращий у всіх областях, єдиний такий. Люблю тебе дуже-дуже сильно. Дякую долі за те, що ми можемо йти по життю разом. Спасибі тобі за доброту, вірність, надійність.

Без тебе, моя кам’яна стіна, я відчувала б себе беззахисною перед світом. Нехай моя любов додає тобі сил!

Спасибі світу, який подарував мені тебе! Життя заграла новими фарбами з моменту нашої зустрічі. Ти, немов повітря, без тебе важко навіть хвилинку. Я люблю тебе. Вірю, що ти – моя половинка. Нехай ангел охороняє нашу любов!

Дорогий, щастя любить тихий шепіт. Я підійду до тебе і прошепочу: “ти — мій єдиний; я відчуваю в тобі спокій; втратити тебе я не зможу, я не переживу. Моя душа закута в ланцюги і тільки ти можеш зняти всі замки, випустивши його на волю.