Нехай у цей прекрасний день всі букети світу, діаманти і бажані подарунки будуть у ваших ніг. Нехай дні зігрівають теплом, а смуток обходить стороною. Щастя, мирного неба і багато багато кохання. З днем всіх жінок з 8 березня!

В один з найбільш прекрасних днів весни – 8 Березня — бажаю здоров’я величезного, щастя великого, щастя немаленького, любові чистої, пристрасної і всепоглинаючої.

Бажаємо 8 Березня відчути свою неординарність, унікальність, неперевершеність, дивовижність, чарівність і залишатися такою весь майбутній рік.

Нехай цей прекрасний день стане для тебе зайвим приводом порадіти тому, що ти жінка і твій час — весна!

В чудовий жіночий день бажаємо преклоніння всіх чоловіків перед Вами, обожнення Вас і піднесення шикарних подарунків і неймовірних букетів квітів.

В день весняний бажаю бути такою ж дивною як тюльпан, квітучої як мімоза, чарівною як лілія, неприступною як троянда, ніжною як ромашка.

Бажаю, щоб цей довгоочікуваний свято був прикрашений масою приємних дрібниць і цілими букетами компліментів з боку ошелешених чоловіків. З 8 Березня!

Нехай цей святковий день подарує вам прекрасний запаморочливе настрій! Бажаю взаємної любові, богатирського здоров’я, завзятою юності і весняного тепла.

Вітаємо з 8 Березня! Це день краси, жіночності, весни, ніжності, щастя і надії. Нехай весна завжди цвіте у ваших душах, краса рятує, жіночність прикрашає, ніжність пестить, щастя балує, надія окрилює.

Пахне весною і шампанським! Чарівні запахи 8 березня! Бажаю тобі у цей день запаморочення від любові та успіхів! Бажаю тобі всіх затьмарити красою, подарованими прикрасами і духами! Але при цьому, щоб ніхто з подруг на тебе не образився!