Вітаю з настанням священного місяця Рамадану. Нехай цей складний час поста зміцнить вашу душу і серце, очистить розум і зцілить від недуг. Нехай життя закипіла з новою силою, а нинішні проблеми залишаться десь далеко. Завзяття і віри.

Хочу привітати з настанням Рамадану! Бажаю, щоб серце і розум завжди були кришталево чистими перед Аллахом! Нехай твоя міцна віра завжди веде тебе по сторінкам життя і яскравим вогником осяює твій шлях, а в твоїй родині хай панує добробут та мир!

Зі святом Рамадан! Нехай ніякі спокуси не потривожать твою світлу душу і не зіб’ють з вірної дороги! Нехай благодать буде в душі, в будинку і в думках! Бажаю благих думок і вчинків, надійних друзів і благословення Аллаха!

В священний свято Рамадан бажаю вам настільки зміцнити свою віру, щоб її вистачило на всю вашу життя! Нехай вона буде наповнена сонячними днями і вірними друзями! А її довгий шлях освячується добрими взаєминами і чистими помислами серця!

Нехай всі річки землі заберуть ваші тривоги, сльози і розчарування своїм бурхливим плином. Нехай лагідне сонце зігріє не тільки ваше грішне тіло, але і душу. Нехай Рамадан принесе у ваше життя стільки радості, скільки піщинок на берегах морів і океанів.

Ось і настав Рамадан, нехай Аллах веде тебе своєю впевненою і всемогутньою рукою. Якщо будуть труднощі на життєвому шляху, то тільки, з якими ти зможеш впоратися. У Рамадан нехай розум знайде справжнє спокій, душа позитивні зміни за рахунок щирої віри.