Якщо б ви не були нашим ненав’язливим Ангелом — Хранителем, можливо у нас було б не все гладко. Нехай ваша жіноча доля буде щасливою. Нехай ваш спокій ніщо не затьмарює. Милуйтеся заходом і насолоджуйтеся світанками. Ми цінуємо вас, рідна.

Так багато отруйних жартів існує навколо слова свекруха! А мені невимовно пощастило з Вами. І я хочу сказати величезне спасибі Вам за виховання сина і за його ставлення до нашої з ним сім’ї. Адже в цьому — ваша заслуга. Я вітаю Вас з Днем народження!

Жриця відпочиває. Ледве дихаючи, підкравшись навшпиньки, акуратно опущу на голову сплячої свекрухи вінець мучениці. Адже тільки я знаю як важко бути одночасно Його мамою і моєю подругою. З днем народження, чарівна наша!

День народження свекрухи — ці щічки, ці брови… А посмішка? А душа? Всім мамуля хороша! Зі святом, рідна! Купайся в океані квітів і море привітань! Залишайся такою ж чарівною, привабливою і карколомної! Я тебе люблю!

Дорога свекруха, якби вам подарували мелофон, який читає думки, коло ваших приятельок б помітно порідшав, але ви б зрозуміли, як люблять і шанують вас в нашій родині. З Днем народження! Шкода, що його ще не винайшли. Як багато ми дізналися! Або все ж не шкода?!

Ви — взірець смирення, мудрості і лагідності. На вас під всім хочеться рівнятися. Ваш син — плід вашого прекрасного виховання і терпіння. Від душі вітаю вас з Днем народження і хочу побажати здоров’я, побільше щастя і світлих радісних подій!

З днем народження, моя кохана свекровушка! Від усієї душі вітаю Вас з цим святом і бажаю тільки добра, успіху, благополуччя та сімейного затишку. Ви виховали чудового сина, стали мені другою мамою і заслуговуєте найкращого!

Елегантну красуню, улюблену свекровушку, з днем народження вітаю! Нехай, як зірки на небі, сяють променисті очі. Нехай будинок залишається повною чашею любові, достатку і щастя. Дякую тобі за мудрі поради, за безмірну допомогу нашій молодій сім’ї.