Дорога наша і шановна колего! Усім колективом сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу і тіла, відмінного настрою, щоб попереду чекали ще багато нових перемог! Будьте щасливі і успіхів у всіх починаннях!

Привіт, дорога! З днем народження тебе! А ми тебе любимо, і досі часто згадуємо! Ось вітаємо. Сонечка тобі побільше в душі і в домі. Кохання — взаємне. Взаєморозуміння з близькими. Ну і чого-небудь заповітного і особистого — нехай збудеться. Обіймаємо. Не забувай, забегай!

Хоч і колишній, але все ж колегу, мені з Днем народження приємно привітати! Здоров’я хай не підводить, любов ніколи не минає; залишайся такою ж чарівною і веселою. Хочу, щоб тобі постійно щастило, ну і дзвони — з радістю зустрінуся і з тобою поболтаю.

Мила ____! Прийміть, будь ласка, найщиріші поздоровлення і побажання всіх можливих і неможливих благ у день Вашого Народження від нашого колективу. Залишайтеся такою ж життєрадісною і бадьорою, який ми бачимо Вас сьогодні. Не хворіти і не хандрити!

З Днем народження — ми сумуємо! Хоч і раді, що у Вас нові перспективи! Нехай вони принесуть добрі плоди на новому витку життя! Нехай у цей День нові колеги привітають Вас з не меншим ентузіазмом, ніж ми! Ми вдячні за багато приємні моменти, коли ми працювали разом! Нехай же у Вас далі різних приємних моментів буде набагато більше!

Знаєте, для вас вік не перешкода, як же так виходить, що з роками ви стаєте тільки красивіше? Нам, молодим колегам, деколи за вами не встигнути! З Днем народження Вас! Залишайтеся завжди такою ж бадьорою, веселою і заводний. Прийміть наші щирі вітання.

Привіт! З Днюшкой тебе! І як шкода, що тепер ти відзначаєш цей день з новими колегами! Але нехай і там тобі буде добре! Нехай нова твоя дорога буде успішною, легкої, веде до значних звершень! А заходь до нас — ми сумуємо!