Без тебе Земля здавалося б просто порожній, непривітній точкою у Всесвіті, але з тобою вона стає справжнім Едемом!

Думаю, що саме про нашу любов пишуть вірші, складають пісні, створюють фільми. Дякую долі за нашу випадкову невипадкову зустріч. Почуття любові до тебе допомагає мені щомиті, щогодини творити, працювати. Моя душа співає цілий день в передчутті вечора! Вірю, що моє почуття взаємно, і ніщо не розлучить нас.

Справжнє щастя для мене настає тоді, коли ти поруч. Для мене ти як повітря, без якого просто нереально прожити, ти – моя мрія, воплотившаяся в реальність. Моя любов до тебе назавжди і всупереч всім на зло вона сильніше з кожним днем. Люблю тебе.

Я давно вже існую як продовження тебе. Навіть коли тебе немає поруч, я можу подумки сваритися і жартувати над тобою. Але все це можливо до тих пір, поки ми дихаємо з тобою одним повітрям і думаємо одними думками. Моя любов до тебе — це мій земний рай.

Я люблю тебе — дотики, від яких кидає в тремтіння; погляд, від якого біжать мурашки по шкірі і підкошуються ноги; голос, який змушує мене тремтіти настільки, що іноді я не розумію сенс сказаного. Твої слова… В них стільки ніжності, ласки, тепла, що мої щоки починають палати, стає жарко в грудях і у всьому тілі. Обожнюю тебе!

Автор: Наталія Кулдошина

Якщо правду кажуть, що немає нічого прекрасніше любові, то я можу принести тобі самий прекрасний подарунок на Землі!

Любов. Ім’я і почуття. Найголовніше в житті нашої почуття. На любові тримається все хороше, справжнє і вартісне. Пощастило тим, кому довелося осягнути це прекрасне почуття. Щастить тим, хто в любові живе і «купається». Люблю тебе. Це не просто слова, а моє щире визнання в глибокому почутті.

Ми, подібно крапельками ранкової роси, отражаемся в променях яскравого світла. Тепло і мир у наших душах сплітаються воєдино ліричними нитками. Я не можу уявити себе без тебе, мені треба постійно відчувати тебе поруч. Ти – те, чим я живу, харчуюся і дихаю.

Найчастіше любов приходить до молодим і юним – і на все життя. А ми довго шукали один одного і зустрілися на середині шляху. Наша любов – це нагорода за зроблені у минулому помилки. І тому ми ще дбайливіше будемо зберігати наші почуття один до одного. Хай багаття нашої любові яскраво горить довгі роки!

Знаєш, за що люблю тебе? За те, що не ображаєш, встаєш вранці і тепло мені даруєш своєю посмішкою. Ще я люблю тебе за солодкі промови, що шепочеш мені вночі і вдень, тримаючи за руки, за плечі. Немає слів, щоб виразити повноту почуттів моїх. Є тільки одне — Люблю, більше за життя своєї тебе я люблю.