Нехай Ваш будинок пахне ароматом Великодніх пасок, нехай Великдень зігріє серця! Бажаю, щоб Ваші очі завжди світилися від радості, а на серці круглий рік лунав дзвін — символ надії! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Бажаємо провести свято Великодня світло, радісно, весело, запам’ятовуючий, спокійно, і нехай цілий рік пройде так само чудово, а зміни були лише в кращу сторону.

Бажаємо, щоб святкові паски охороняли Ваш сімейний достаток і взаєморозуміння, і відганяли людей з недобрими намірами зашкодити або заподіяти біль.

Нехай це світле свято ознаменується здійсненням всіх задуманих намірів і у Вашому житті будуть частими гостями удача, любов, здоров’я і щастя.

У свято Пасхи хочемо побажати гарного самопочуття, гарного настрою, приємній компанії, здорових рідних, задоволених дітей і надійних друзів.

Христос Воскрес! Бажаємо щасливого життя поруч із задоволеними родичами, перевіреними друзями, чуйними сусідами і люблячої другою половинкою.

Бажаю, нехай в день Великого Свята виповниться найпотаємніше бажання, про яке навіть мріяти було страшно і у Вашому домі оселиться маленьке щастя.

Нехай за столом на велике свято Пасхи зберуться близькі та рідні, здатні допомогти в будь-якій ситуації, а в радості – щиро повеселитися.

Нехай у празник Пасхи зустрічаються тільки доброзичливі, чуйні, неконфліктні люди, які в подальшому стануть вірними і надійними товаришами.

Христос Воскрес! Нехай у це велике свято твоя душа радіє від світлої радості та щастя! Хай Син Божий благословить тебе з небес і своєї величезної всеохопною любов’ю захистить від всіх образ і печалей! Відкрий своє серце для любові, добра і милосердя!

Христос Воскрес! Нехай схвилює втомлене серце пасхальна радість і принесе чудове полегшення, нехай душа білим голубом злітатиме до неба і в ту ж мить спуститься оновленої і чистою, нехай кожна мить життя буде наповнене щастям!

У це світле та тепле Воскресіння Христове хочу побажати, щоб життя було наче мед, серце заповнювалося любов’ю і будь-які починання мали успіх. Христос Воскрес! Всіх благ, міцного здоров’я та душевного спокою.

Воістину воскрес Христос! Наші гріхи він забрав з собою. Нехай духом пречистим будуть наповнені ваші серця, дні легкі, а душа знайде справжню любов.

Ісус воскрес! Перемогла любов! Хай дзвони в душі озветься теплом. Сім’ю вашу береже ангел небесний. Благополуччя бажаю дому, а світла вашому серцю.