Ти повинна обов’язково дізнатися, що я дуже хочу помиритися. Ти — одна з моїх самих близьких людей, ми дружимо стільки років і мені нестерпна сама думка, що з-за моєї дурості наша дружба може припинитися. Я щиро прошу пробачити мене за мої вчинки і слова, повір, я все розумію і дуже шкодую.

Кажуть, що все можна купити за гроші. На щастя, це не так. І дружба — одна з тих речей, що не має ціни. Шкода, що розуміння цього мені дісталося дуже дорого — твоєї болем і образою. Пробач, подруга! Я б все віддала, щоб повернути час назад і виправити свою помилку. Вірю, мої вибачення знайдуть відгук у твоєму доброму серці.

З надією на прощення, твоя подруга.

Прошу пробачити мене, кохана подруга, за егоїзм, образи, неувага. Ти завжди для мене – цінний порадник у проблемних ситуаціях, утешительница при поганому настрої. Дякую за все! Нехай життя твоє буде розфарбована в яскраві кольори! Нехай наша дружба буде вічною!

Я не думаю, що ти мені пробачиш і відразу все стане, як було. Але поки ти мені не пробачиш, я буду кожен день продовжувати просити вибачення у тебе, найкраща подруга, приносити тобі подарунки і робити все, що в моїх силах і навіть більше.

Сонечко моє, пробач мене! Подруга моя дорога, не знаю, як і чим загладити мою мимовільну провину перед тобою. Повір мені, все це — дике, прикре непорозуміння. Досі не можу прийти в себе, не розумію, як таке могло статися. Вірю в нашу дружбу і твою доброту, мила, прости мене, будь ласка!

Моя дорога подруго! Прости мене, будь ласка. Хто, якщо не ти, знає мої слабкості? Хто, якщо не ти, зрозуміє і підтримає мене у всьому? Дай мені шанс стати краще, щоб краще стала наша дружба. Адже для мене немає нічого дорожче її і немає нікого дорожче тебе.

Я знайду тисячу вибачень, щоб ти пробачила мене. Тисячу слів, лайки та сердечок. І цей смішний ведмедик обіймає тебе. Прости мене, добре?

Я вчора була неправа. І вела себе, як дитина. Я просто була сама не своя. Не сердься на мене, кошеня.