Наша сімейна армія вітає відважного зятя з 23 лютого. Будь міцним чоловіком і тілом, і духом, витривалим, сміливим. А також радимо, наш дорогий, добровільно підкорятися і далі сімейному статутом, і не вступати в суперечки з тещею. Бажаємо кар’єрного зростання з високою зарплатою на потреби дружини і дітей.

З 23 Лютого, зятьок! Бажаю тобі чарівну паличку ковбаси, Золоту Рибку зі смаком сьомги, жар-птицю із золотими перами найвищої проби та цветик-семицветик з постійно відростаючими пелюстками. Казкового життя тобі, наш захисник, тепер є що захищати!

Мій хороший, мій золотий зятьок! Нарешті, з твоїм приходом у нашому домі стало більше захисників! Додалася чоловіча сила! Пам’ятай, що один у полі — не воїн! Якщо що, ми тобі допоможемо!

Улюблений зять! Вважаю тебе своїм сином і сердечно вітаю з 23 лютого! Будь відважним лицарем нашого часу, тієї «кам’яною стіною», за якою моя дочка буде почувати себе надійно і затишно! Підкорити вершину долі і принеси звідти едельвейс щастя!

Дорогий, коханий мій зятьок! Поспішаю привітати тебе зі славним чоловічим днем – 23 Лютого. Бажаю тобі побільше мудрості, міцного здоров’я, успіхів у роботі та благополуччя в сімейному житті. Нехай моя дочка живе довго і щасливо з тобою, відчуває себе завжди захищеною за твоєю могутньою спиною, оточена любов’ю, увагою і турботою. Я пишаюся твоєю чуйністю, готовністю до захисту і допомоги рідним і близьким. Нехай удача супроводжує твоїм добрим починанням і збуваються твої світлі мрії!

Вітаю тебе з Днем захисника Вітчизни! Ти став для мене справжнім сином, милий мій зять. Я тобі сердечно бажаю завжди бути благородним захисником своєї сім’ї, рідних і друзів. Будь здоровим, сміливим, рішучим і успішним у справах. Нехай ніколи не доведеться тобі брати в руки зброю, на нашій рідній землі буде мир і благополуччя!