Мама — ти найдорожче в моєму житті скарб. Будь такою ж яскравою, як проблиски чудесного світанку, пробиваються крізь останні миті ночі. Будь такою ж щасливою, як рум’яне сонечко в спекотний літній день. З 8 Березня, дорогі!

В першу чергу 8 Березня я вітаю найдорожчу і важливу жінку в світі — мою маму! Бажаю, щоб ти частіше посміхалась і раділа, а в душі хай цілий рік буде весна. Нехай кожен день буде приємним сюрпризом, а серце і думки нехай будуть сповнені добром.

8 Березня — це, воістину, твій свято, мама. Адже ти — дивовижна жінка, турботлива мати, любляча дружина. У твоєму бездонному серці стільки тепла і ласки, а в твоєї безмежної душі стільки доброти і співчуття, що вистачило б на весь світ. І разом з тим, мамо, ти як прекрасна жінка, повна витонченості і грації, загадковості і краси. Це свято для тебе і заради тебе, мамо. З 8 Березня, рідна!

Дорога матуся, з 8 Березня! Будь, як троянда, свіжа і юна, і як ромашка, життєрадісна! Бажаю тобі стільки букетів, скільки днів в календарі, стільки теплих слів та обіймів, скільки зірок на небі! Радуйся і радуй, надихає і вдохновляй, прагни досягай!

Спасибі, мама подарувала мені життя, повну дивовижних можливостей. Нехай кожна мить буде наповнений самими яскравими емоціями, теплом і натхненням. Бажаю тобі міцного здоров’я, нескінченної любові і затишку. З 8 березня, мама!

Твоє призначення як жінки вже виконано — це свято давно по праву твій! Так нехай твоє життя буде по-жіночому щасливою, а я постараюся тільки радувати! З 8 Березня, мамочко!

Дорога матуся, всі квіти сьогодні біля твоїх ніг. З 8 березня, рідна. Пробач, що не поруч у цей березневий свято. Але хоч я й далеко, подумки ми разом. Головне, ти будь здорова, а решта — це моя турбота. Я тебе люблю.

Ти залишайся такою ж стильною, з кожним роком тільки молодей, влюбляйся в кожен новий день! У День 8 Березня тільки позитиву, тепле променисте сонечко нехай супроводжує тебе завжди і скрізь. Мам, ти сьогодні святкуй, не соромся, немов королева Світу — це ти!