Доброго дня народження. Прийміть вітання від нас, колишніх колег, які пам’ятають, цінують і поважають як і раніше. Нехай все у вас буде правильно, добре і по-доброму, навіть без нас. Поменше хвороб і болю. Побільше радості і позитивних емоцій.

Шановний і дорогий колего! Вітаємо від усієї душі з Днем народження! Бажаємо бадьорості тіла й душі, терпіння, надії і віри у все найкраще. Ніколи не зупинятися на досягнутому. Благополуччя сім’ї та мирного неба над головою!

Вітаємо! А це ми — твої колеги, нехай і колишні, зате точно є, що згадати, правда? Ну ось і ми чудово пам’ятаємо дату свого Дня народження, з чим і поспішаємо привітати сьогодні. Ну і всього тобі самого-самого і побільше. І що сам собі бажаєш, в розумних межах, нехай теж здійсниться. Ура!

З Днем народження, дорогий колего! Я часто згадую, як ми багато років плідно, з повною віддачею працювали з тобою. Тепер на пенсії бажаю тобі достойного, щасливого, спокійного відпочинку і приємних занять, захоплень, на які раніше не було часу.

Пам’ятаю, як по роботі ти робив неможливе реальним, як поза роботи нашим часто допомагав. Шкода, звичайно, що тепер у тебе новий колектив, але спасибі, що про нас не забуваєш. З Днем народження: твори, кохай, хай яскраво і без смутку біжать твої роки!

Поспішаю привітати іменинника, який для всіх є прикладом! Твої руки раніше зайняті улюбленою справою, незважаючи на роки. Здоров’я тобі, нехай проходять повз горе і туга. Бажаю благополуччя і щастя. І все це не тільки сьогодні, а завжди!

Дорогий _____! Ось і наступний День народження настав. Бажаємо здоров’я, радості та благополуччя сім’ї. Нехай у всіх задумах і справах супроводжує успіх. Любимо Вас і шануємо!