Завдяки Вам на світ з’явився чоловік, який став моїм щастям, — я завжди буду Вам вдячна! І в самий жіночий день року хочу побажати Вам бути щасливою жінкою та мамою, мати багато радісних приводів для каждодневних усмішок і не мати приводів хвилюватися!

Дорога мама, вітаю Вас з 8 Березня! Спасибі за доброту, мудрість і розуміння. Для нас Ви підтримка і опора в найскладніших життєвих ситуаціях. Будьте здорові і щасливі, нехай нужда і горе оминають стороною ваш дім. Нехай сім’я буде дружною, згуртованою, росте і радує вас.

Дорога, улюблена мама, вітаю з святом краси і жіночності. Міцного здоров’я, тепла і розуміння рідних і близьких, достатку і удачі у всіх ваших починаннях. З 8 Березня!

Вітаю свою дивовижну свекруха з 8 Березня! Здоров’я і процвітання, легкої руки і удачі в будь-якій справі! Ваша тактовність і чуйність викликають почуття непідробного захоплення! Нехай мої подруги і далі заздрять в тому, як же мені з Вами пощастило!

Моя улюблена друга мама! Прийми стопочку привітань з 8 Березня! В цей день ти, як перчинка на дні келиха, така ж бадьора і радісна! З тобою і свято веселіше! Бажаю тобі багато щастя і посмішок, будь свіжа і молода! Вбирайся, представляйся, не сумуй ніколи!

Шановна свекруха! Нехай Ваше життя-буття буде схоже на яскраве і, головне, жіночне 8 Березня! Кидайте сумки і каструлі і вирушайте в СПА-салон! Нехай, коли Ви вийдете звідти жагучою брюнеткою, Вас не дізнається ні чоловік, ні сусідка, ні начальник!

Щирі вітання дарую мамі свого коханого чоловіка! Хай перші весняні дні нагородять Вас теплом і сонцем за Вашу доброту, допомога, любов до близьких. Нехай перші птахи заспівають Вам свої веселі пісні, наповнивши Ваш будинок затишком і благополуччям! Бажаю Вам процвітання, удачі, успіхів.

Дорога мама, цей яскравий, весняне свято хочу побажати суцільного 8 Березня на весь рік. Ніжних букетів, рідкісних парфумів і шикарних обновок. Нехай світло ваше дзеркальце ніколи не засмучує, здоров’ю заздрять тридцять три богатирі, про кохання складають легенди.

Моя турботлива, любляча, щедра! Свекровушка, свекровочка, свекрушечка! Рідна кров, цілителька, подружка! — все це Ви для мене! І це велика удача! В наш весняний мимозно-запашний день бажаю цвітіння, молоденья, хорошенья! Багато-багато добрих років!