Бажаю бути активною на роботі і життєрадісною в житті. А головне не втратити оптимізм і віру в себе і в свої можливості в нашому нелегкому житті. Здоров’я, адже немає в світі більшої радості, ніж бути здоровим. Бажаю прекрасних моментів плавно переходять в приємні спогади зігрівають душу. Нехай щастя і удача не залишають вас ні на секундочку, а біди і розчарування ніколи не наближаються до вас. І побільше уваги, любові і квітів, адже ми, жінки без цього не можемо.

Не хворій, не старей, гарною, молодей! Встигай, дивуй, восхищай, розквітай!

Ти жінка, а значить ти прекрасна. Ти — найголовніше і найкрасивіше створення світу. Тому сьогодні я бажаю тобі краси у всьому твоєму оточенні, у всій твоєму житті. Завжди посміхайся, побільше радій, співай, танцюй і, найголовніше, будь щаслива!

Поспішаю привітати саму чарівну, милу і чудову жінку на планеті Земля! Побачивши вашу красу, сонце сором’язливо ховається за хмару, вітер вщухає, а дерева схиляють крони в знак поваги. Залишайтеся такою ж неповторною і божественної! Зі святом!

Ти – чудовий дар природи! Тому побажаю тобі завжди відчувати свіжість трав, п’янкі запахи квітів, спів пташок і дзюрчання джерел! Ніжитися в сонячних променях, купатися в турботі, поглинати трепетне ставлення, відчувати всепоглинаюче почуття любові і ніжності. Сіяти навколо насіння добра і ласки!

Ми хочемо привітати тебе і побажати майбутнього, самого світлого, щирого, чистого, веселого і славного! Нехай твої потаємні мрії і приховані бажання втіляться в життя якомога швидше. Нехай люди, що оточують тебе, будуть мати тільки чисті помисли. Будь щаслива!

Знаєш, не хочу я сьогодні бажати тобі нічого хорошого… Ти гідна тільки найкращого! Нехай будуть міцними рідні обійми, проблем тільки дрібних як комашки; нехай завжди будуть гроші не тільки в запасі, але і себе побалувати. А ще розкоші побільше в житті і везіння.

Я бажаю тобі насамперед хорошого зору, адже вона дозволить відрізнити увагу до тебе від сканування твоїх брендів, заздрість від добрих побажань, милих посмішок від насмішок над огріхами в макіяжі. Дивись на світ через призму свого серця. Зі святом!

Ось і настав черговий твій свято. Мила, нехай тисячі найкрасивіших квітів, подарованих тобі, доведуть, наскільки ти красива, а натовпу закоханих чоловіків — наскільки ти мудра і недоступна! Бажаю квітучої любові і блискучої краси на довгі роки!

Нехай твоя магічна привабливість змушує жінок відкривати свою душу, а чоловіків залишає без розуму. Ніколи не піддавайся на провокацію, не злися, не будь нервової і сумною. Нехай головним твоїм окрасою буде щасливий світ в очах та усмішка.