Нехай тобі завжди вистачить сили на те, щоб нести свою саму дорогоцінну ношу — нашого улюбленого сина!

З Днем народження, дорогулька. Ти — наша справжня удача і везіння. Краше і краще, ніж ти, для нашого сина на всьому світі не знайти. Дуже тебе любимо, цінуємо і поважаємо. Будь щаслива і здорова. Нехай у тебе все здійсниться, як ти того бажаєш!

Дорога, в День твого народження хочемо тобі сказати, що дуже раді твоєї появи в нашій родині. Ти приумножаешь те, що у нас є і робиш наше життя радісніше і світліше, повну очікувань і надій. Будь щаслива. Ми тебе дуже любимо і цінуємо!

Нехай твоя любов, як і раніше, підтримує нашого сина, а наша подяка за це підтримує тебе!

Мила моя донечка! Нехай сьогодні, в твій День народження, всі прекрасні і чудові миті відгукнуться щастям і красою. Нехай в душі завжди цвіте весна, очі світяться від щастя, успіх супроводжує все життя, а в твоєму серці панує любов і гармонія.

Моя люба, мила невестушка, невісточка, братова! З Днем Народження! Хочу побажати тобі залишатися такою ж видно, як мінімум, років так 50 ще, не втрачати своєї краси і жіночності! На кухні нехай панує свіжість і чистота, а в хаті — тепло і ніжний затишок!

З Днем народження, люба! Любов привела тебе в наш будинок і він ожив веселощами, радісними клопотами, дитячим сміхом! Зі спокійною душею і світлим почуттям я дивлюся, як мій син поруч з тобою став справжнім чоловіком! Нехай твоя молодість, краса і ніжність не поступаються років, а найнадійнішою опорою будуть сім’я і любов близьких!