Дорога наша і шановна колего! Усім колективом сердечно вітаємо Вас із Днем народження! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу і тіла, відмінного настрою, щоб попереду чекали ще багато нових перемог! Будьте щасливі і успіхів у всіх починаннях!

Мила ____! Прийміть, будь ласка, найщиріші поздоровлення і побажання всіх можливих і неможливих благ у день Вашого Народження від нашого колективу. Залишайтеся такою ж життєрадісною і бадьорою, який ми бачимо Вас сьогодні. Не хворіти і не хандрити!

Шановний і дорогий колего! Вітаємо від усієї душі з Днем народження! Бажаємо бадьорості тіла й душі, терпіння, надії і віри у все найкраще. Ніколи не зупинятися на досягнутому. Благополуччя сім’ї та мирного неба над головою!

З Днем народження, дорогий колего! Я часто згадую, як ми багато років плідно, з повною віддачею працювали з тобою. Тепер на пенсії бажаю тобі достойного, щасливого, спокійного відпочинку і приємних занять, захоплень, на які раніше не було часу.

Поспішаю привітати іменинника, який для всіх є прикладом! Твої руки раніше зайняті улюбленою справою, незважаючи на роки. Здоров’я тобі, нехай проходять повз горе і туга. Бажаю благополуччя і щастя. І все це не тільки сьогодні, а завжди!

Знаєте, для вас вік не перешкода, як же так виходить, що з роками ви стаєте тільки красивіше? Нам, молодим колегам, деколи за вами не встигнути! З Днем народження Вас! Залишайтеся завжди такою ж бадьорою, веселою і заводний. Прийміть наші щирі вітання.

Дорогий _____! Ось і наступний День народження настав. Бажаємо здоров’я, радості та благополуччя сім’ї. Нехай у всіх задумах і справах супроводжує успіх. Любимо Вас і шануємо!