Мила моя онучка. У світлий день твого народження тебе, сонечко, я від душі вітаю і бажаю залишатися такою ж променистою, енергійної і добродушною дівчинкою. Для мене ти, як ясне світло у віконці, приходячи в будинок, наповнюєш його щастям і радістю. Так нехай же ангел-хранитель, почувши мої молитви, оберігає тебе від усіх негод своїм надійним крилом. Шалено любить, твоя бабуся.

Онучка, з Днем народження тебе, люба. Здоров’я хай завжди буде міцне, юний цвіт хай ніколи не покине, щоб удача завжди була твоєю супутницею. Бажаю, щоб щастя та любов обсипали тебе, наче перший сніг. Нехай твій кораблик життя впевнено пливе!

Моя улюблена внучка! Нехай Ангел Хоронитель зранку розбудить тебе ніжним поцілунком і подарує щасливий, повний любові і радості день народження, а коли ти заснеш, обійме крилами і подарує приємні сни. А я буду завжди молитися про твоє щастя і здоров’я!

Дорога наша онучка, ти вже зовсім доросла, а адже ще зовсім недавно була маленькою грудочкою, що приніс стільки радості і розчулення в нашу сім’ю. Нехай здійсняться всі дитячі мрії і віра в диво завжди живе у твоєму сердечку. З Днем народження тебе!

Мила, кохана моя онучка, з Днем народження тебе! Нехай ангел-хоронитель береже від бід і негараздів. Щирої любові тобі, віри в добро і щастя, надії. Бажаю бути щасливою і натхненної, чарівною і неповторною, якою ти є зараз!

Подрастуля — красотуля! Ненаглядна! З днем народження, онучка! Смійся, радій, кружись, як дзига! Рони всі вази і горщики на щастя!