З весняним святом! Тепла і сонця, любові і щастя! Нехай кожне сказане слово в цей день зігріває теплом, дарує енергію, зцілює і наповнює любов’ю! Нехай навколо панує краса і гармонія! Нехай все розквітає, пахне, радує!

Нехай у цей прекрасний день всі букети світу, діаманти і бажані подарунки будуть у ваших ніг. Нехай дні зігрівають теплом, а смуток обходить стороною. Щастя, мирного неба і багато багато кохання. З днем всіх жінок з 8 березня!

Дорогі дівчатка, з 8 березня вас! Бажаю щоб кожен день вашого життя чудової приносив вам море позитивних емоцій і з кожним наступним днем вам все більше і більше хотілося підкорювати світ. А ваша сонячна усмішка і настрій обов’язково посприяють цьому.

З 8 Березня! Саме час відволіктися від земних справ, виготовлення салатів та тортів і прийняти привітання. Щастя, здоров’я, успіху, любові. Позитиву завжди і скрізь, весняного настрою у найлютішу зиму. Пустотливого вогника в очах, сміливості в справах, посмішки на вустах. Вітаємо!

Вітаємо з 8 Березня! Це день краси, жіночності, весни, ніжності, щастя і надії. Нехай весна завжди цвіте у ваших душах, краса рятує, жіночність прикрашає, ніжність пестить, щастя балує, надія окрилює.

Нехай цей прекрасний день стане для тебе зайвим приводом порадіти тому, що ти жінка і твій час — весна!

З чудовим днем 8 березня, дівчатка! Нехай у вашій душі завжди буде квітуча весна, милі і прекрасні наші створення на Землі. Бажаємо несказанного щастя, теплоти й добра від оточуючих. А чоловіки хай обдаровують вас пристрастю, щирою і справжньою любов’ю та квітами і від цього всього у вас виростуть крила. А в гаманці приємно шелестить грошенята.

Щиро від душі вітаю з 8 Березня милих дам! Побажаю вам величезного уваги і гору подарунків від чоловіків і щоб частіше говорили їм дам. Нехай вам частіше хочеться від душі відпочити та заморочити! Нехай життя буде щасливим, а головною трудністю стане — вибрати, яку сукню вдягнути, щоб зачарувати чоловіка.

Чарівні дівчатка, девчулички, девченочки, з 8 березня вас! Щоб цей день був сповнений щастя, радості, поцілунків і обнімашек від ваших справжніх принців, які вже поспішають вас підкорювати знову і знову. Нехай кожен день вашого життя буде прекрасний, як і у цей чудовий день!

Пахне весною і шампанським! Чарівні запахи 8 березня! Бажаю тобі у цей день запаморочення від любові та успіхів! Бажаю тобі всіх затьмарити красою, подарованими прикрасами і духами! Але при цьому, щоб ніхто з подруг на тебе не образився!

Бажаю, щоб цей довгоочікуваний свято був прикрашений масою приємних дрібниць і цілими букетами компліментів з боку ошелешених чоловіків. З 8 Березня!