Добра улюблена бабуся! З 8 Березня тебе вітаю і щиро, від усього серця бажаю щасливих довгих років життя. Дякую тобі за турботу і своєчасну підтримку, і слушні поради. Тільки ти мене правильно розумієш і завжди готова вислухати. Тобі можна довірити найпотаємніші думки і бажання. Нехай цей прекрасний весняний свято подарує вам відмінний настрій, хороше самопочуття, благополуччя, багато радості, любові, уваги рідних і близьких людей!

Мила моя бабуля! Настає самий трепетне і ніжне свято перших днів весни! Нехай заграє новими фарбами твоє життя! Нехай твоя усмішка та запах твоїх ранкових млинчиків раніше будять мене щоранку. Я безмірно вдячна тобі за твою любов, за те, що вмієш згуртувати нашу сім’ю і зігрівати наш сімейне вогнище. Здоров’я на довгі роки тобі, моя люба бабуся!

Моя наймиліша і добра бабуся на світі! Вітаю тебе з 8 Березня! Багатьох-багатьох років тобі життя, нехай хвороби і напасті пройдуть і ніколи не торкнуться тебе! Ти стільки для мене зробила — буду цілувати з вдячністю твої руки! Дуже люблю тебе!

Мила наша улюблена бабуся! Вітаємо тебе з 8 Березня! Бажаємо тобі душевного світу, відмінного здоров’я і обалденной пенсії! А ми підтримаємо тебе у всіх твоїх бажаннях. Любимо тебе і поважаємо нескінченно! Цілуємо серцево!

Бабуся, бабуся, бабуся! У день 8 Березня я до тебе першою з привітаннями, адже ти моя найкраща подружка. З тобою — я можу поговорити про все, адже тільки ти розумієш значення всіх новомодних слів. З тобою — я люблю робити селфи, адже тільки ти вмієш так бомбезно складати губи бантиком. З тобою — мені подобається чатитись в телефоні, адже тільки ти так майстерно використовуєш смартфон. Ти — світова бабуся! Так живи ж, люба, ще 100 років! Зі святом, моя улюблена бабуся!

Бабуся, здивувати тебе гарними побажаннями буде непросто, але я постараюся: рідна моя, нехай на серце запалюються вогні, а в очах не гасне щастя, в душі буде тепло і затишно, а вдома нехай люблять і цінують! Довгого життя і здоров’я, з 8 Березня!