Бабуся! Вітаю тебе з днем народження! Ти чудова і добра, і я дуже тебе люблю! У тебе найласкавіші руки, самі смачні пиріжки і взагалі ти найкраща бабуся на світі! Хочу побажати тобі здоров’я, довголіття, щастя, радості, гарної сонячної погоди, тепла, ну, і пенсію побільше! Нехай все у тебе буде відмінно!

Мила моя, дорога і улюблена бабуся! Бажаю, щоб твоїй душі завжди хотілося співати завзяті і веселі пісні від щастя, щоб ноги самі бігли в танок. Нехай дідусь водить у кіно й на танці, а твої подружки-старенькі заздрять твоїй бадьорості, молодості, оптимізму і почуття гумору!

Бабуся! Від всього серця вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі, щоб з Божою допомогою в житті у тебе все йшло спокійно, добре і вдало! Прошу у Господа для тебе здоров’я, благополуччя, добра, світла і тепла. Нехай він захистить тебе від нещасть, даруючи затишок в душі і відмінний настрій. Найголовніше — це вірити! І тоді все буде добре, і життя буде краще всякого раю!

Бабуля! Бажаю бути бойовий, активною, веселою і життєрадісною! Щоб нічого не турбувало, нічого не боліло і пенсії вистачало на відпочинок, смачну їжу та інші радості! Тримайся, не сумуй, не болів, будь молодцем!

Бабуся! Вітаю тебе з днем народження! У цей день хочеться побажати тобі відмінного настрою, світлих думок, гармонії в душі. Нехай Бог обов’язково в цьому тобі допоможе, так і в житті теж! Нехай він оберігає тебе від хвороб і негараздів, а віра в нього дає тобі сили і терпіння, якщо раптом настануть важкі часи! І хай у тебе все неодмінно буде добре!

В цей світлий День Народження не потрібно вважати року. Дорога моя бабуся, бажаю ніколи не хворіти, жити в добробуті і радувати своєю долею в нашому житті. Хай серце переповнюється легкістю і душа цвіте весняними квітами. З Днем Народження!

З днем народження, бабуся люба!

Привітання шлю тобі і обіймаю!

Головне, щоб ти була здорова!

Щоб могла до тебе приїхати в гості знову!

Я бажаю тобі радості величезною,

Щоб пенсії вистачало твоєї скромній

На будь-які бажання і мрії!

Щоб жила ти в світі краси!

Якщо раптом в дорозі я оступлюся,

І з дороги якщо я зіб’юсь,

Я за допомогою до бабусі прибіжу,

Їй про прикрощі повідати я зможу.

Бабуся, рідний мій чоловік!

Довгим буде нехай твоє життя повік!

Хай Не болять золоті ручки!

Будь здорова! З днем народження! Внучка.

Найбільше я люблю ходити в гості до тебе, люба бабуся! Люблю з тобою розмовляти, слухати твої історії! Спасибі, що ти у мене є! Дякую, що ти така весела й розуміє! Залишайся завжди самої усміхненою, самої бадьорою, найдивовижнішою бабусею на світі!