Нехай всі рушниці і пістолети в твоєму житті будуть страйкбольными, а танки — комп’ютерними!

Бажаю не змінюватися, бути точно таким же відважним і сильним захисником, щоб прекрасна половина людства відчувала себе поряд комфортно, безпечно і спокійно.

У цей день хочеться привітати Чоловіків, готових оберігати спокій рідних, здатних забезпечити їм безбідне, безтурботне і, по-можливості, легке життя.

Хотілося б привітати всіх справжніх мужиків зі святом, Днем захисника Батьківщини і побажати їм здоров’я, сміливості, розуму, вогню в очах і тепла в серці.

В день 23 Лютого хочеться побажати здійснення поставлених завдань, досягнення найзаповітніших бажань, океан взаємної любові і трішки везіння, приходить вчасно.

Бажаємо в День Захисника Вітчизни завжди займати лідируючі позиції: вдома – щоб цінували, оберігали і любили, на роботі – прислухалися і заохочували.

Ми пишаємося такими захисниками як ви і хочемо побажати сміливості й толерантності, подякувати за надійні тили, і спокій яке ви нам вселяє!

Вітаємо з Днем Захисника, хочемо побажати, щоб завжди було кого оберігати, знаходилися сили на захист і щоб Вас завжди гідно шанували і цінували.

23 лютого – святкування існування справжніх чоловіків, здатних забезпечити близьким і рідним спокійне, безтурботне, а головне, безпечне життя.

Улюблені Чоловіки, зі святом благородства, мужності, сили, відваги, честі. Дякуємо вам за мирне життя і впевненість у настанні завтрашнього дня.

Ви вселяєте нам спокій і гордість за вашу мужність. За вас, любі наші захисники Вітчизни. Прийміть від нас найкращі привітання, любов і турботу.