Сьогодні я хочу принести Вам свої щирі вибачення. У своє виправдання хочу сказати: я щиро каюсь, що все сталося саме так. Хочу запевнити, що в моїх діях не було злого наміру, а лише необережність і важкі обставини. Прошу Вас повірити в мою порядність і глибоке співчуття про те, що трапилося.

Ну прости мене, будь ласка! Що мені зробити, щоб заслужити твою добру, милу і довгоочікувану посмішку? Хочеш, я з’їм жабу? Або на все літо відмовлюся від морозива, моря, пляжу і музики, тільки подаруй мені своє прощення, змилуйся над людиною, який вже два дні нічого не їсть від каяття!

Як шкода, що не все в житті трапляється так, як ми хочемо. Спотикаємося, необережним словом ранимий дорогих людей, втрачаємо рідкісні можливості. Що ж робити? Може бути, у нас ще буде можливість все виправити? Дуже шкодую і прошу дати мені в майбутньому можливість виправитися!

Болісне співчуття про досконалу помилку забрала мій спокій. Ніщо не хвилює мою душу, окрім прощення. І я вірю, що воно буде отримане! Як після довгої зими завжди настає весна, а після ночі — довгоочікуваний світанок, так і я зможу знову ожити!

Кажуть, що людина не бачить колоди у своєму оці, але бачить соломинку в оці іншого. Правду кажуть. Ось і мене колода в оці зовсім засліпило, чи біс поплутав. А, може, те й інше відразу. Одне знаю точно, граблі викинуті, чекаю покарання. Вибач мене, будь людиною.

Хочу вибачитися за всі мої хамські вчинки і образливі слова сказані в твою сторону. Щиро прошу вибачення за те, що тобі довелося пережити за моїх дурних, необдуманих дій. Я обіцяю, що більше такого ніколи не станеться. Сподіваюся, ти зможеш мене пробачити.

Брехня моя, напевно, була гроза, а прощення поверне нам ясне небо, зірки і сонце в наші відносини. Прости мене за все, що мною було зроблено. Я постараюся все виправити.

Я щиро хочу попросити у тебе вибачення. Ти зовсім не заслуговуєш такого ставлення до себе і я усвідомлюю, що причиною цього конфлікту став виключно мій характер і мої нестримані емоції. Прошу тебе не ображатися і дати мені можливість виправити свою помилку.

Я шалено шкодую про свою дурість і про все те, що потім було сказано. Мені не соромно в цьому зізнатися, але мені соромно за свої слова і вчинки. Весь цей час я картаю себе і не знаходжу собі місця ні вдень, ні вночі. Я дуже тебе прошу мене пробачити і не тримати зла.

Хочу принести свої щирі вибачення та сюрпрайз (на випадок того, якщо ти не приймаєш перше). Мені зрозуміла моя вина, хочу вийти на шлях Виправлення! Прошу у тебе вибачення! Зроблю все, щоб лід не сковував більше твоє серце! Улыбасики))